Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

dodge durango ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Dodge
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  220000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  350 KM
  Poj. silnika:
  5700 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

dodge durango

Auto noszące nazwę Dodge Durango to nic innego jak pojazd o charakterze sportowo użytkowym czyli tak zwany SUV. Prezentowany model charakteryzuje się więc bardzo przestronnym wnętrzem, w którym może zapewnić komfortową podróż dla 5-8 osób. Auto takie jest więc ciekawym pomysłem na samochód rodzinny, który zapewnia nie tylko wygodę, ale również dynamikę i bezpieczeństwo zarówno na krótkich, jak i na długich dystansach. Samochód Dodge Durango jest produkowany od 1995 roku i przez cały okres produkcji jest on dostępny jako 5-drzwiowy SUV. Pojazd ten spełnia również wymagania osób zainteresowanych samochodem, który dobrze sobie radzi w trudniejszych warunkach terenowych.


Pierwsza generacja tego modelu Dodge Durango była produkowana w latach 1998-2003. Był to pojazd oparty na platformie Chrysler DN. Moc była przenoszona na napęd przez automatyczne skrzynie biegów posiadające 4 lub 5 przełożeń. Oferta silnikowa obejmowała jednostki napędowe o pojemności 3.9-5.9 litra (175-360 KM).


Od 2004 do 2009 roku na rynek wprowadzano generację drugą modelu Dodge Durango. Był to pełnowymiarowy SUV charakteryzujący się większymi rozmiarami od generacji pierwszej. W pojeździe tym stosowano 4 i 5-biegowe skrzynie automatyczne oraz silniki 3.7-5.7 litra (210-335 KM).


Od roku 2011 produkowana jest trzecia generacja prezentowanego pojazdu Dodge Durango. Jest to również pełnowymiarowy SUV, w którym moc jest przenoszona na napęd przy pomocy automatycznych skrzyń biegów posiadających 5, 6 lub nawet 8 przełożeń. W pojeździe tym dostępne są wyłącznie dwie wersje silnikowe o pojemności 3.6 oraz 5.7 litra.

Tagi: Dodge Durango ogłoszenia, samochody Dodge Durango, sprzedam Dodge Durango, kupię Dodge Durango, nie Dodge Durango allegro, nie Dodge Durango olx, nie Dodge Durango otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt