Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

dodge caliber ogłoszenia Samocholand.pl

dodge caliber

Dodge Caliber to auto osobowe zaliczane do segmentu pojazdów kompaktowych (C). Jego cechą charakterystyczną jest więc zwarta budowa, jednak pomimo niej auto jest w stanie pomieścić 5 osób i może służyć jako samochód rodzinny. Bardzo ważną cechą tego modelu jest bogate wyposażenie, dzięki któremu komfort i bezpieczeństwo jazdy ulega znaczącemu polepszeniu. Prezentowany model jest więc idealnym wyborem dla osób, które poszukują bardzo dobrego połączenia auta miejskiego i rodzinnego. Samochód ten radzi sobie bowiem bardzo dobrze zarówno na krótkich, jak i długich dystansach.


Opisywany samochód Dodge Caliber był produkowany w latach 2006-2011. Pojazd ten był wyposażony w bogate wyposażenie, dzięki któremu zapewniany był komfort dla wszystkich osób przebywających w pojeździe. Nie należy zapominać o systemach odpowiedzialnych za wygodniejsze prowadzenie auta oraz o elementach, których zadaniem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa jazdy. Oczywiście wyposażenie różniło się w zależności od wybranej wersji (SE, SXT, SRT-4, RT).


Prezentowane auto Dodge Caliber było produkowane jako 5-drzwiowy hatchback z napędem na przednią oś. Dostępne były również wersje posiadające napęd na cztery koła. Moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępnych było kilka wersji silnikowych, które obejmowały jednostki napędowe o pojemności 1.8, 2.0 i 2.4 litra w wersji benzynowej. Generowały one moc na poziomie 148, 158, 173 oraz 285 koni mechanicznych. Silniki diesla były oferowane tylko z pojemnością 2.0 litra, a ich moc to poziom 138 i 168 koni mechanicznych.

Tagi: Dodge Caliber ogłoszenia, samochody Dodge Caliber, sprzedam Dodge Caliber, kupię Dodge Caliber, nie Dodge Caliber allegro, nie Dodge Caliber olx, nie Dodge Caliber otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt