Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

dodge avenger ogłoszenia Samocholand.pl

dodge avenger

Samochód znany pod nazwą Dodge Avenger jest pojazdem osobowym zaliczanym do klasy średniej. Auto tego rodzaju jest więc samochodem, który jest przestronny. W pojeździe tym można pomieścić do 5 osób, więc z powodzeniem auto tego typu może służyć jako pojazd rodzinny. Zapewnia on dynamiczną jazdę, komfort, a także bezpieczeństwo dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu. Jest to więc idealny samochód stworzony z myślą o ludziach, którzy poszukują niedrogiego, ale dobrego auta rodzinnego dla siebie i swojej rodziny. Opisywany pojazd produkowano od 1995 do 2000 roku (wersja coupe z 2 drzwiami) oraz w latach 2007-2015 (wersja sedan z 4 drzwiami).


Najważniejszą wersją opisywanego auta Dodge Avenger był model typu sedan z 4 drzwiami. Był to samochód wyposażony w napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc była przenoszona na taki układ przy pomocy 4 i 6 biegowych automatycznych przekładni. Dostępne były również wersje wyposażone w skrzynie manualne, które posiadały 5 lub 6 biegów. Wersja ta była wyposażona w silniki o pojemności 2.0-3.6 litra (jednostka 2.0 dostępna była w wersji benzynowej i dieslowskiej, a pozostałe silniki to jednostki benzynowe).


Warto wspomnieć, że na rynku dostępny był również Dodge Avenger Coupe. Model ten był autem 2-drzwiowym z napędem na przednią oś. Za przenoszenie mocy na ten układ napędowy odpowiadały manualne skrzynie biegów posiadające 5 przełożeń. Dostępne były również 4-biegowe automaty. Opisywane samochody były wyposażone w benzynowe jednostki napędowe o pojemności 2.0 oraz 2.5 litra.

Tagi: Dodge Avenger ogłoszenia, samochody Dodge Avenger, sprzedam Dodge Avenger, kupię Dodge Avenger, nie Dodge Avenger allegro, nie Dodge Avenger olx, nie Dodge Avenger otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt