Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daihatsu yrv ogłoszenia Samocholand.pl

daihatsu yrv

Daihatsu YRV to samochód zaliczany do grona pojazdów typu minivan. Opisywany pojazd zapewnia odpowiednią przestrzeń pozwalającą na przewożenie całych rodzin oraz zorganizowanych grup osób. Głównym przeznaczeniem tego auta jest jego wykorzystanie rekreacyjne, a oferta była kierowana do ludzi młodych. Dzięki sporej przestrzeni bagażowej oraz odpowiedniej ilości miejsca, samochód ten mógł również spełniać zadania pojazdu rodzinnego. Jest to również auto dla ludzi, którym zależy na bezpieczeństwie, komforcie oraz oszczędnym charakterze pojazdu.


Prezentowany samochód Daihatsu YRV był produkowany w latach 2000-2005. Był to 5-drzwiowy minivan, który charakteryzował się solidną konstrukcją pozwalającą na utrzymanie sporej masy pasażerów i ich bagaży. Masa własna pojazdu jest niska jak na minivan (870-890) i dzięki temu auto jest dynamiczne pomimo zastosowania małych, oszczędnych silników. Pojemną przestrzeń bagażową można dodatkowo powiększać dzięki możliwości przesuwania tylnej kanapy.


Daihatsu YRV to samochód, który był dostępny z napędem na przednią oś, a także dostępne były wersje z napędem na cztery koła. Warto wspomnieć, że moc była przenoszona na napęd między innymi przez 4-biegową skrzynię automatyczną. Oferta silnikowa obejmuje jednostki napędowe o pojemności 1.0 litra generujące moc na poziomie 64 koni mechanicznych. Jest to dynamiczna jednostka, która spala bardzo mało paliwa. Dostępne są również silniki 1.3 turbo, których moc to poziom aż 140 koni mechanicznych, co przekłada się na jeszcze większą dynamikę auta.

Tagi: Daihatsu YRV ogłoszenia, samochody Daihatsu YRV, sprzedam Daihatsu YRV, kupię Daihatsu YRV, nie Daihatsu YRV allegro, nie Daihatsu YRV olx, nie Daihatsu YRV otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt