Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daihatsu terios ogłoszenia Samocholand.pl

daihatsu terios

Daihatsu Terios to samochód należący do grona pojazdów SUV charakteryzujących się małymi rozmiarami. Pomimo tego jest on w stanie zapewnić miejsce dla 5 osób i może spełniać zadania auta rodzinnego. Prezentowany model jest więc pojazdem oszczędnym, komfortowym i bezpiecznym. Jest on przeznaczony dla osób, które poszukują samochodu do jazdy zarówno po szosach, jak również po terenie o umiarkowanym stopniu trudności.


Pierwszą generacją Daihatsu Terios był pojazd produkowany w latach 1997-2011 jako Daihatsu Terios I. Samochód ten był 5-drzwowym autem typu SUV. Pojazd ten wyposażony był we wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne, elektryczne szyby oraz inne elementy i układy odpowiadające za zwiększanie poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Pojazd dysponował układem napędowym na 4 lub 2 koła. Dostępne były wersje z 5-biegową skrzynią manualną oraz 4-biegowym automatem. Wersje silnikowe obejmowały jednostki o pojemności 1.3 litra oraz mocy 83 lub 86 koni mechanicznych.


Daihatsu Terios II to druga generacja opisywanego modelu produkowana od 2006 roku. Pojazd jest wyposażony w nowocześniejszy sprzęt oraz charakteryzuje się bardziej atrakcyjnym wyglądem od wersji pierwszej. W modelu zastosowano poduszki powietrzne, klimatyzację, światła LED, elektryczne lusterka, itp. Pojazd posiada napęd na przód lub cztery koła, a moc jest na niego przenoszona przez 4-biegowy automat lub 5-biegową przekładnię ręczną. Dostępne są silniki 1.5 litra o mocy 105 koni mechanicznych. Jest to więc większa i mocniejsza jednostka napędowa w porównaniu z generacją pierwszą.

Tagi: Daihatsu Terios ogłoszenia, samochody Daihatsu Terios, sprzedam Daihatsu Terios, kupię Daihatsu Terios, nie Daihatsu Terios allegro, nie Daihatsu Terios olx, nie Daihatsu Terios otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt