Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daihatsu move ogłoszenia Samocholand.pl

daihatsu move

Daihatsu Move jest pojazdem mechanicznym należącym do grupy samochodów określanych jako mikrovany. Daihatsu Move charakteryzuje się dużą przestronnością, dzięki której zapewniona jest komfortowa i bezpieczna jazda dla całych rodzin. Warto dodać, że jest to mikrovan typu kei car charakteryzujący się małymi rozmiarami. Jest on więc w stanie zapewnić bardzo dobre warunki podróży przy jednoczesnym zajmowaniu małych powierzchni.


Pierwszą generację produkowano w latach 1995-1998. Daihatsu Move był to samochód zapewniający transport dla wielu osób oraz posiadający 5-biegową skrzynię manualną lub automatyczną. Masa własna tego pojazdu jest bardzo niska i obejmuje ona poziom 690-800 kg. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano jednostki napędowe o pojemności 660, 847 oraz 980 ccm. Maksymalna prędkość osiągana przez najmocniejszy silnik to poziom 131-140 km/h.


Druga generacja Daihatsu Move (1998-2002) charakteryzuje się przede wszystkim zmienionym wyglądem zewnętrznym. Zastosowano w niej 5-biegową skrzynię manualną oraz 4-biegowy automat. Jeśli chodzi o silnik to jest to mała jednostka 659 ccm o mocy 42 koni mechanicznych.


Trzecią generację Daihatsu Move produkowano w latach 2002-2006. Posiadała ona takie same skrzynie biegów, jak wersja poprzednia oraz silnik o takiej samej pojemności i mocy. Czwarta generacja była produkowana od 2006 do 2010 roku. Model ten posiada silniki 659 ccm o mocy 45, 58 i 64 koni mechanicznych.


Aktualnie jest produkowana piąta generacja Daihatsu Move (od 2010 roku), która charakteryzuje się zmienionym wyglądem oraz silnikiem o pojemności 0.7 litra.

Tagi: Daihatsu Move ogłoszenia, samochody Daihatsu Move, sprzedam Daihatsu Move, kupię Daihatsu Move, nie Daihatsu Move allegro, nie Daihatsu Move olx, nie Daihatsu Move otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt