Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daihatsu feroza ogłoszenia Samocholand.pl

daihatsu feroza

Samochód marki Daihatsu Feroza jest autem o charakterze terenowym. Pojazd ten charakteryzuje się solidną konstrukcją odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz różne przeciążenia, o które łatwo w czasie jazdy w terenie o małym lub średnim poziomie trudności. Ten japoński samochód jest przystosowany do przewożenia 4-5 osób. Charakteryzuje się on również wyposażeniem, które w znaczącym stopniu poprawia stopień komfortu i przede wszystkim bezpieczeństwa jazdy. Może to być auto rodzinne lub wyczynowe. Radzi sobie ono dobrze nie tylko w terenie, ale również potrafi generować bardzo dobre osiągi na zwykłych, utwardzonych drogach.


Pierwszą generację opisywanego modelu produkowano od roku 1987 do 1993, a następnie wprowadzono na rynek drugą generację, która obejmowała tylko niewielkie zmiany w porównaniu ze swoją poprzedniczką. Produkcję Daihatsu Feroza zakończono w 1998 roku. Warto dodać, że w Stanach Zjednoczonych pojazd ten był produkowany jako Daihatsu Rocky.


Prezentowane auto terenowe jest dostępne w wersji 3-drzwiowej. Zbiornik paliwa charakteryzuje się pojemnością na poziomie 60 litrów, a bagażnik pomieści 272-440 litrów. Prezentowany pojazd posiada napęd na cztery koła, który ułatwia jazdę w terenie. Moc silnika jest przenoszona na taki napęd przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Jeśli chodzi o silnik to w tym samochodzie zastosowano jednostkę napędową o pojemności 1.6 litra. Zapewnia ona moc na poziomie 95 koni mechanicznych. Auto przyspiesza do 100 km/h w czasie 11,7 sekund, a prędkość maksymalna to 147 km/h.

Tagi: Daihatsu Feroza ogłoszenia, samochody Daihatsu Feroza, sprzedam Daihatsu Feroza, kupię Daihatsu Feroza, nie Daihatsu Feroza allegro, nie Daihatsu Feroza olx, nie Daihatsu Feroza otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt