Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daihatsu copen

Jaka jest historia marki daihatsu copen?

Daihatsu Copen to samochód zaliczany do segmentu Kei-Car. Jest to więc pojazd charakteryzujący się bardzo małymi rozmiarami, który jest charakterystyczny przede wszystkim dla rynku japońskiego. Ze względu na swoje małe rozmiary, auto pozwala właścicielowi na uzyskanie pewnych korzyści, takich jak niższe stawki podatków czy też ubezpieczenia. Samochody tego rodzaju powstały z myślą o użytkowaniu w zatłoczonych miastach i miejscach, gdzie przestrzeń parkingowa jest ograniczona. Prezentowany model posiada miejsce dla 2 osób, więc jest to doskonały wybór dla ludzi, którym zależy na wejściu w posiadanie małego, zwrotnego i komfortowego samochodziku miejskiego.


Opisywany model jest 2-drzwiowym kabrioletem, który charakteryzuje się bardzo oryginalnym wyglądem. Pojazd ten posiada bogate wyposażenie, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie bardzo komfortowej, przyjemnej i jednocześnie niezwykle bezpiecznej jazdy.


Jak przystało na mały pojazd miejski, model o nazwie Daihatsu Copen charakteryzuje się napędem na przednią oś. Taki układ napędowy pozwala na bezpieczne pokonywanie zakrętów oraz wykonywanie wielu manewrów miejskich w sposób wydajny i niezwykle wygodny. Moc była przenoszona na ten układ napędowy przy pomocy nowoczesnej skrzyni biegów w wersji manualnej, która posiadała 5 przełożeń.


Prezentowany samochód produkowano w latach 2002-2010. Dostępne są dwie wersje silnikowe obejmujące jednostki napędowe R4 o pojemności 0.7 turbo oraz 1.3 litra. Wersja 0.7 jest bardzo oszczędna i spala małą ilość paliwa, ale mimo to zapewnione są bardzo dobre osiągi (moc 68 koni mechanicznych, prędkość 171 km/h).

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu daihatsu copen?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Daihatsu Copen jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Daihatsu Copen
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt