Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daihatsu charade ogłoszenia Samocholand.pl

daihatsu charade

Auto znane pod nazwą Daihatsu Charade to japoński pojazd osobowy zaliczany do klasy aut subkompaktowych. Charakteryzuje się on małymi rozmiarami, ale mimo to może zapewnić komfortową jazdę dla 4-5 osób. Samochód ten został stworzony głównie z myślą o użytkownikach poszukujących auta miejskiego, ale można go również z powodzeniem stosować na dłuższych trasach jako pojazdu rodzinnego. Spełnia on oczekiwania osób poszukujących oszczędnego i komfortowego pojazdu.


Pierwsza generacja modelu Daihatsu Charade była produkowana w latach 1977-1983 jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Samochód ten posiadał 4 lub 5-biegową skrzynię manualną, a także 2-biegowy automat. Mechanizmy te odpowiadały za przenoszenie mocy na układ napędowy. W samochodzie zastosowano oszczędne silniki o pojemności 0.8 oraz 1.0 litra.


Drugą generację Daihatsu Charade produkowano w latach 1983-1987. Był to również hatchback z 3 i 5 drzwiami. Jeśli chodzi o skrzynie biegów to zastosowano takie same wersje, jak w generacji pierwszej. Zwiększono jednak zakres stosowanych silników. Są to pojemności 0.8, 0.9 oraz 1.0 litra. Są to zarówno silniki benzynowe, jak również jednostki dieslowskie.


Trzecia generacja Daihatsu Charade to okres 1987-1993. Oprócz wersji hatchback z 3 lub 5 drzwiami, wprowadzono do produkcji modele sedan z 4 drzwiami. Skrzynie manualne pozostawiono takie same, jak w generacjach poprzednich, natomiast dokonano zmiany automatu na skrzynię z 3 przełożeniami. Dostępne były silniki 0.9 oraz 1.3 litra (benzynowe i diesla).


Czwartą generację Daihatsu Charade produkowano od 1993 do 2000 roku. Wersje nadwozia pozostawiono bez zmian w porównaniu z trzecią generacją. Oprócz napędu na przednią oś, zastosowano napęd na cztery koła. Jeśli chodzi o skrzynię manualną to pozostawiono wersję 5-biegową. Dostępna jest również skrzynia automatyczna 3 lub 4-biegowa. Stosowano silniki 1.0, 1.3, 1.5 oraz 1.6 litra.

Tagi: Daihatsu Charade ogłoszenia, samochody Daihatsu Charade, sprzedam Daihatsu Charade, kupię Daihatsu Charade, nie Daihatsu Charade allegro, nie Daihatsu Charade olx, nie Daihatsu Charade otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt