Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daewoo tico

Jaka jest historia marki daewoo tico?

Samochód znany pod nazwą Daewoo Tico jest autem przeznaczonym do użytkowania w mieście. Prezentowany model to jeden z najmniejszych samochodów produkowanych przez koncern Daewoo. Opisywany pojazd jest zaliczany do segmentu A. Są to pojazdy wykorzystywane głównie w ruchu miejskim. Charakteryzują się one małą przestrzenią dla pasażerów, a także umiarkowaną przestrzenią bagażową. Był to samochód stworzony głównie z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp. W razie konieczności pojazdu można użytkować na dłuższych dystansach, ale jego przeznaczeniem są oczywiście krótsze podróże.


Daewoo Tico to samochód produkowany w latach 1991-2001. Auto tego rodzaju charakteryzuje się niską masą własną, dzięki której pomimo stosowania małych i oszczędnych jednostek napędowych możliwe jest zachowanie odpowiedniej dynamiki pojazdu. W zakres wyposażenia wchodziły różne elementy, takie jak: elektryczne szyby przednie, centralny zamek, system audio, itp. Pojazd posiadał sztywne zawieszenie oraz bardzo dobre hamulce. Dzięki tym wszystkim cechom jazda była przyjemna, wygodna i bezpieczna.


Jak na auto miejskie przystało, Daewoo Tico posiadało napęd na przednią oś. Moc była przenoszona na napęd przez 5-biegową manualną skrzynię biegów, ale dostępna była również wersja z 3-biegowym automatem. Silnik 0.8 zastosowany w tym modelu generował moc na poziomie 41 koni mechanicznych. Auto przyspieszało do 100 km/h w 17 sekund ze skrzynią manualną lub w 25 sekund ze skrzynią automatyczną. Maksymalna prędkość tego pojazdu to poziom 150 km/h ze skrzynią ręczną oraz 135 km/h z automatem.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu daewoo tico?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Daewoo Tico jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Daewoo Tico
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt