Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daewoo lanos ogłoszenia Samocholand.pl

daewoo lanos

Daewoo Lanos to samochód osobowy zaliczany do tak zwanej klasy C. Jest to więc pojazd kompaktowy, który pomimo swojej zwartej konstrukcji zapewnia w miarę komfortowe warunki podróżowania dla 5 osób. Samochód taki może być więc użytkowany jako auto rodzinne, chociaż jego najważniejszym celem jest zapewnienie transportu w mieście oraz na krótkich dystansach. Jest to więc idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego, ale zwrotnego i bezpiecznego auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp.


Prezentowany samochód Daewoo Lanos był produkowany w latach 1997-2008 w wielu różnych krajach. Auto tego rodzaju było dostępne jako 3 i 5-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan, a także istniała wersja pickup z 2 drzwiami. W czasie produkcji przeprowadzano modernizacje wyglądu i wyposażenia. Najważniejszymi elementami i systemami wykorzystanymi w tym pojeździe są: ABS, poduszka powietrzna kierowcy, wspomaganie kierownicy, ręczna klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka oraz wiele innych elementów. Zapewniają one wygodną i przede wszystkim bezpieczną jazdę.


Daewoo Lanos to samochód z napędem na przednią oś. W zależności od wersji, moc była przenoszona na napęd przez manualną skrzynię biegów posiadającą 5 przełożeń lub skrzynię automatyczną z 4 przełożeniami. Oferta silnikowa była szeroka i obejmowała jednostki napędowe o pojemności od 1.3 do 1.6 litra. Moc takich silników wahała się w granicach 63-103 koni mechanicznych. Dostępne więc były wersje dla użytkowników preferujących pojazdy bardziej dynamiczne i bardziej oszczędne.

Tagi: Daewoo Lanos ogłoszenia, samochody Daewoo Lanos, sprzedam Daewoo Lanos, kupię Daewoo Lanos, nie Daewoo Lanos allegro, nie Daewoo Lanos olx, nie Daewoo Lanos otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt