Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

daewoo espero

Jaka jest historia marki daewoo espero?

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Daewoo Espero jest pojazdem klasy średniej. Charakteryzuje się on przestronnym wnętrzem oraz możliwością przewożenia 5 osób. Dzięki temu możliwe jest przewożenie całych rodzin. Dzięki bogatemu wyposażeniu jazda na dłuższych dystansach jest uprzyjemniona, a także jest zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy. Jego wyposażenie nie jest jednak tak bogate, a osiągi nie są tak wysokie jak w autach klasy premium lub luksusowej. Pojazd wyprodukowano z myślą o rodzinach średniej wielkości, którym zależy na wygodnym, bezpiecznym i tanim w eksploatacji pojeździe.


Daewoo Espero było produkowane w latach 1990-1999. Jest to auto, którego konstrukcja opierała się na Oplu Asconie. Bardzo ważną cechą tego auta jest jego aerodynamiczny charakter i niski poziom oporu powietrza. Dzięki temu samochód jest dynamiczny i nie zużywa dużych ilości paliwa. Wyposażenie podstawowe nie było bardzo bogate, ale zapewniało odpowiednie warunki jazdy dla rodzin.


Opisywany samochód Daewoo Espero był pojazdem wyposażonym w napęd na przednie koła. Moc była na niego przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej, a także 4-biegowego automatu. Ten 4-drzwiowy sedan był dostępny w kilku wersjach silnikowych. Jednostka o pojemności 1.5 litra zapewniała moc na poziomie 90 koni mechanicznych oraz prędkość 173 km/h. Silnik o pojemności 1.8 litra zapewniał moc 95 koni mechanicznych co pozwalało na rozwijanie prędkości maksymalnej na poziomie 180 km/h. Najbardziej dynamiczny był silnik o pojemności 2.0 litra, mocy 105 koni mechanicznych oraz prędkości 185 km/h.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu daewoo espero?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Daewoo Espero jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Daewoo Espero
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt