Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chrysler vision

Jaka jest historia marki chrysler vision?

Chrysler Vision znany bardziej pod nazwą Eagle Vision jest pojazdem o charakterze luksusowym produkowanym przez koncern Chrysler w latach 1993-1997. Opisywany samochód jest autem zapewniającym bardzo przestronne i komfortowe wnętrze, dzięki któremu może on doskonale spełniać zadania auta rodzinnego na długie trasy. Oprócz tego cechą charakterystyczną jest bogate i luksusowe wyposażenie, dzięki któremu podróż jest przyjemna i przede wszystkim bezpieczna. Kolejną ważną cechą luksusowych aut, takich jak Chrysler Vision są bardzo mocne silniki zapewniające wysokie osiągi spełniające oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Prezentowany pojazd został wyprodukowany z myślą o bogatych osobach szukających dynamicznego, przestronnego i bardzo dobrze wyposażonego samochodu.


Opisywany model Chrysler Vision posiada długą maskę oraz przednią szybę, która jest wysunięta daleko do przodu. Kolejną cechą tego pojazdu jest długi, niski bagażnik oraz bardzo przestronne wnętrze. Opisywany samochód jest pojazdem z napędem na przednią oś, na którą moc była przenoszona przez 4-biegową automatyczną skrzynię. Opisywany 4-drzwiowy sedan był dostępny w kilku wersjach silnikowych obejmujących jednostki napędowe o pojemności 3.3 oraz 3.5 litra.


Maksymalna moc silników o pojemności 3.3 litra sięgała poziomu 152, 160 oraz 164 koni mechanicznych, natomiast silnik 3.5 litra generował moc na poziomie 217 koni mechanicznych. Były więc to bardzo dynamiczne jednostki napędowe, które zapewniały bardzo dobre osiągi Chrysler Vision i dynamiczną jazdę na krótkich, a także długich dystansach.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler vision?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chrysler Vision jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chrysler Vision
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt