Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chrysler stratus ogłoszenia Samocholand.pl

chrysler stratus

Chrysler Stratus to samochód, który jest również znany pod nazwą Dodge Stratus. Opisywany model jest pojazdem osobowym należącym do segmentu aut klasy średniej. Charakteryzują się one przestronnością, dzięki której zapewniona jest odpowiednia ilość miejsca dla 4-5 pasażerów. Innymi słowy można stwierdzić, że samochody te mogą spełniać zadania aut rodzinnych. Oczywiście są to pojazdy posiadające wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo, ale odbiega ono od wyposażenia aut klasy premium i luksusowych. Mimo to, opisywany model spełni wymagania osób, które są zainteresowane posiadaniem samochodu na krótkie i długie trasy, którego eksploatacja nie będzie zbyt kosztowna.


Opisywany model Chrysler Stratus był produkowany w latach 1995-2006. Pierwszą generację produkowano od 1995 do 2000 roku. Był to 4-drzwiowy sedan wyposażony w 4-biegową automatyczną przekładnię, a także dostępne były wersje z 5-biegowymi skrzyniami manualnymi. W autach tej generacji stosowano silniki o pojemności od 2.0 do 2.5 litra. Jednym z bardziej dynamicznych silników była jednostka napędowa o pojemności 2.4 litra, która generowała moc na poziomie 170 koni mechanicznych. W skład wyposażenia wchodził system ABS, tempomat, regulacja kierownicy, centralny zamek, regulowane fotele oraz wiele innych elementów poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Drugą generację modelu Chrysler Stratus produkowano od 2001 do 2006 roku. Był to również 4-drzwiowy sedan wyposażony w 5-biegową skrzynię manualną oraz 4-biegowy automat. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to zastosowano w nim silniki 2.4 oraz 2.7 litra. Oczywiście wyposażenie było również bogate i zapewniało wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygody.

Tagi: Chrysler Stratus ogłoszenia, samochody Chrysler Stratus, sprzedam Chrysler Stratus, kupię Chrysler Stratus, nie Chrysler Stratus allegro, nie Chrysler Stratus olx, nie Chrysler Stratus otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt