Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chrysler pt cruiser ogłoszenia Samocholand.pl

chrysler pt cruiser

Chrysler PT Cruiser to samochód osobowy, który był produkowany w latach 2000-2010 jako kompaktowy pojazd w stylu retro. Jest to więc pojazd stanowiący klasę pośrednią pomiędzy segmentem aut miejskich, a segmentem pojazdów klasy średniej. Opisywane auto jest samochodem o małych rozmiarach, które jednak pomimo tego jest w stanie zapewnić bardzo dobre warunki jazdy dla 4-5 osób w zakresie komfortu, a także bezpieczeństwa. Małe rozmiary sprawiały, że pojazd ten posiadał bardzo dobre osiągi oraz radził sobie całkiem nieźle w mieście, a także na średnich i dłuższych trasach. Dodatkowym atutem jest wygląd samochodu stylizowany na pojazd retro. Jest to więc auto stworzone z myślą o osobach zainteresowanych unikalnym pojazdem miejskim, który może spełniać również zadania auta rodzinnego. Spełni on wymagania osób poszukujących dynamicznego pojazdu, a także ludzi, którzy lubią pojazdy klasyczne lub stylizowane na klasę retro.


Chrysler PT Cruiser był produkowany jako 2-drzwiowy kabriolet (do grudnia 2007 roku) lub 5-drzwiowe kombi. Opisywany samochód jest pojazdem osobowym dysponującym napędem na przednią oś. Dostępne są wersje z 5-biegową skrzynią manualną oraz z 4-biegowym automatem. Jeśli chodzi o silniki to dostępne są modele z benzynowymi jednostkami napędowymi o pojemności 2.0 oraz 2.4 litra. Posiadają one moc na poziomie 142-218 koni mechanicznych. Dostępna jest również wersja diesel charakteryzująca się pojemnością 2.1 litra. Maksymalna moc takiego silnika to 121 koni mechanicznych.

Tagi: Chrysler PT Cruiser ogłoszenia, samochody Chrysler PT Cruiser, sprzedam Chrysler PT Cruiser, kupię Chrysler PT Cruiser, nie Chrysler PT Cruiser allegro, nie Chrysler PT Cruiser olx, nie Chrysler PT Cruiser otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt