Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chrysler grand voyager

Jaka jest historia marki chrysler grand voyager?

Auto znane jako Chrysler Grand Voyager jest samochodem należącym do segmentu dużych pojazdów typu Van. Są to auta, które są w stanie przewozić sporą ilość osób, więc mogą spełniać zadania samochodów rodzinnych. Jest to samochód, który posiada od 5 do 8 miejsc, więc nadaje się on również na taksówkę lub pojazd przystosowany do przewożenia zorganizowanych grup ludzi. Oczywiście oprócz przestronności, atutem auta jest doskonałe wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Pojazd ten spełnia również wymagania osób poszukujących dynamicznych aut.


Pierwszą generację Chrysler Grand Voyager produkowano w latach 1988-1990 jako 3-drzwiowego vana. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała 3 lub 4-biegowa skrzynia automatyczna albo 5-biegowa skrzynia manualna. Opisywany model został wyposażony w silniki o pojemności 2.5, 3.0 oraz 3.3 litra.


Druga generacja auta o nazwie Chrysler Grand Voyager była produkowana od 1991 do 1995 roku. Jest to również 3-drzwiowy van z takimi samymi skrzyniami biegów, jak w generacji pierwszej. Oferta obejmująca silniki była szersza i w jej skład wchodziły jednostki napędowe o pojemności 2.5, 3.0, 3.3 oraz 3.8 litra.


Trzecia generacja Chrysler Grand Voyager to lata 1996-2000. Model ten był dostępny w wersji 3 oraz 4-drzwiowej. Zastosowano w nim automatyczne skrzynie biegów z 3-4 przełożeniami, a także manualne z 5 przełożeniami. Zastosowano w nim również silniki 2.0-3.8 litra.


Czwarta generacja Chrysler Grand Voyager to 4-drzwiowy minivan produkowany w latach 2001-2007. Posiadał on taki sam napęd i skrzynie biegów jak w poprzednich generacjach, a także dysponuje silnikami o pojemności 2.4-3.8 litra.


Piąta generacja Chrysler Grand Voyager jest produkowana od 2008 roku. Ten 4-drzwiowy minivan posiada napęd na przednią oś oraz 6-biegową skrzynię automatyczną. Samochód ten posiada silniki o pojemności 2.8, 3.8 oraz 3.6 litra.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler grand voyager?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chrysler Grand Voyager jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chrysler Grand Voyager
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt