Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chrysler crossfire

Jaka jest historia marki chrysler crossfire?

Chrysler Crossfire jest pojazdem należącym do grupy samochodów sportowych. Ze względu na ograniczoną przestrzeń, posiada on miejsce dla dwóch osób, więc nie może być wykorzystywany jako samochód rodzinny. Opisywany pojazd charakteryzuje się osiągami znanymi z samochodów wyścigowych, jednak dzięki zastosowaniu różnych systemów możliwe jest zapewnienie odpowiedniego poziomu wygody i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu taki samochód sportowy jak Chrysler Crossfire jest dopuszczony do normalnego ruchu drogowego.


Prezentowany samochód Chrysler Crossfire był produkowany w latach 2003-2007 jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy roadster. W 80% wykorzystano w tym pojeździe komponenty z różnych modeli Mercedesa. Pojazd ten charakteryzował się komfortowym wnętrzem oraz atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym.


Oczywiście w pojeździe marki Chrysler Crossfire niezwykle ważną rolę odgrywają silniki oraz układ napędowy. W prezentowanym modelu zastosowany został układ obejmujący napęd na tylną oś. Moc silników była przenoszona na napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej dostępnej w standardzie. Istniała jednak możliwość zamówienia modelu specjalnego, w którym zainstalowana jest 5-biegowa skrzynia automatyczna.


Jeśli chodzi o jednostki napędowe Chrysler Crossfire to w prezentowanym pojeździe zastosowano dwa rodzaje silników o pojemności 3.2 litra. Słabszy generował moc na poziomie 215 koni mechanicznych oraz zapewniał przyspieszenie do 100 km/h w czasie 6,5 sekundy. Mocniejsza wersja zapewniała maksymalną moc na poziomie 330 koni mechanicznych. Był to bardzo dynamiczny silnik, dzięki któremu pojazd rozpędzał się do 100 km/h w czasie 4,8 sekund (jest to wersja z 5-biegową skrzynią automatyczną podczas gdy wersja słabsza posiadała 6-biegową skrzynię manualną).

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler crossfire?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chrysler Crossfire jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chrysler Crossfire
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt