Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chrysler aspen

Jaka jest historia marki chrysler aspen?

Samochód noszący nazwę Chrysler Aspen jest pojazdem mechanicznym o charakterze sportowo-użytkowym. Jest to bardzo dynamiczny SUV, który zapewnia bardzo dużą przestrzeń dla kierowcy oraz pasażerów. Kolejnym atutem tego auta jest obszerna przestrzeń bagażowa. Dzięki temu samochód doskonale spełnia oczekiwania osób zainteresowanych posiadaniem pojazdu o charakterze rodzinnym. Prezentowany pojazd posiada bogate wyposażenie, które zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo jazdy dla osób znajdujących się w nim. Warto też wspomnieć o bardzo dobrych osiągach na krótkich i długich dystansach. Dzięki swojemu terenowemu charakterowi samochód ten prowadzi się pewnie, bezpiecznie i wygodnie na dziurawych drogach, trasach polnych oraz w terenie o umiarkowanym stopniu trudności. Można więc stwierdzić, że Chrysler Aspen jest samochodem wielozadaniowym, który spełnia wymagania różnych użytkowników.


Opisywany model był produkowany w latach 2006-2008 przez amerykański koncern Chrysler Aspen. Był to 5-drzwiowy SUV, który posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła (w zależności od wybranej wersji). Moc była przenoszona na te rodzaje napędu przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Na rynku motoryzacyjnym były dostępne dwie wersje silnikowe prezentowanego modelu. W pierwszej zastosowano jednostkę napędową o pojemności 4.7 litra i mocy 307 koni mechanicznych. Druga wersja dysponowała mocniejszym silnikiem o pojemności 5.7 litra. Generował on moc na poziomie 340 koni mechanicznych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler aspen?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chrysler Aspen jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chrysler Aspen
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt