Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet volt

 • Chevrolet Volt PISEMNA GWARANCJA NA AUTO

  Do sprzedania auto z pisemną gwarancją. Możliwa negocjacja ceny + 23% vat. Samochód posiada dokumenty poświadczające bez wypadkowość i legalność pochodzenia. Istnieje możliwość leasingu lub kredytu.
  52900
  PLN
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  137000 km
  Rodzaj paliwa:
  Elektryczny
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki chevrolet volt?

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Chevrolet Volt jest pojazdem hybrydowym. Oznacza to, że auto tego rodzaju jest zasilane energią elektryczną. Pozwala to na wypracowanie sporych oszczędności na paliwie, a także na ochronę środowiska naturalnego przed szkodliwymi spalinami. Samochód można ładować poprzez podłączenie wtyczki do specjalnego gniazda, ale oprócz tego jest on wyposażony w mały silnik spalinowy odpowiadający za ładowanie akumulatorów. Dzięki takim rozwiązaniom zasięg opisywanego pojazdu to 610 kilometrów. Oczywiście opisywany samochód jest produkowany od 2010 roku aż do dziś i może służyć jako auto rodzinne lub miejskie dla osób, którym zależy na ochronie środowiska oraz na małym zużyciu paliwa.


Pierwsza generacja tego modelu Chevrolet Volt była produkowana do 2015 roku. Aktualnie na rynku dostępna jest generacja druga charakteryzująca się zmienionym wyglądem zewnętrznym. Jego zasięg w porównaniu do wersji pierwszej zwiększył się o 30 kilometrów i w tej chwili jest to poziom 640 kilometrów. Dzięki temu na jednym ładowaniu można pokonywać nawet bardzo długie trasy lub jeździć po mieście przez wiele miesięcy bez ponoszenia większych kosztów związanych z eksploatacją i "tankowaniem".


Prezentowany samochód Chevrolet Volt jest autem wyposażonym w silnik elektryczny zapewniający moc na poziomie 149 koni mechanicznych oraz w dodatkowy silnik spalinowy o mocy 101 koni mechanicznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu samochód łączy w sobie cechy pojazdu oszczędnego i jednocześnie bardzo dynamicznego.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet volt?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Volt jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Volt
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt