Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet trax ogłoszenia Samocholand.pl

chevrolet trax

Samochód znany pod nazwą Chevrolet Trax jest pojazdem stanowiącym połączenie auta miejskiego i pojazdu typu SUV. Prezentowany model pomimo swojego miejskiego charakteru i ograniczonych rozmiarów zapewnia komfortowe warunki podróży dla 4-5 osób. Oznacza to, że można go użytkować nie tylko w mieście, ale również na dłuższych trasach. Spełnia on zadania samochodu zapewniającego dojazd do miasta, pracy czy też szkoły, ale radzi sobie również bardzo dobrze jako samochód o charakterze rodzinnym. Innymi słowy Chevrolet Trax spełnia oczekiwania wielu użytkowników o zróżnicowanych potrzebach.


Opisywany pojazd Chevrolet Trax jest autem dysponującym bardzo bogatym wyposażeniem, dzięki któremu jazda tym autem jest bardzo komfortowa nawet pomimo pokonania bardzo wielu kilometrów. Warto też dodać, że opisywany model Chevroleta jest również wyposażony w wiele systemów i elementów, dzięki którym jazda jest bezpieczna, a kierowca i pasażerowie są chronieni w przypadku zderzenia lub innego wypadku.


Chevrolet Trax jest samochodem produkowanym od 2013 roku jako 5-drzwiowy SUV. Pojazd ten dysponuje napędem na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na ten napęd przy pomocy skrzyń manualnych posiadających 5 lub 6 biegów. Dostępne są również wersje z 6-biegowymi skrzyniami automatycznymi. Jeśli chodzi o wersje silnikowe, to dostępne są modele z jednostkami napędowymi o pojemności 1.4 turbo oraz 1.6 litra w wersji benzynowej. Oprócz tego dostępny jest diesel o pojemności 1.7 TD. Silniki te są dynamiczne i jednocześnie dopasowane do oszczędnej jazdy miejskiej.

Tagi: Chevrolet Trax ogłoszenia, samochody Chevrolet Trax, sprzedam Chevrolet Trax, kupię Chevrolet Trax, nie Chevrolet Trax allegro, nie Chevrolet Trax olx, nie Chevrolet Trax otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt