Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet trailblazer

 • Chevrolet Trailblazer AUTO 100% BEZWYPADKOWE

  Do sprzedania: Chevrolet TrailBlazer. Wyprodukowany w 2004 roku. Udokumentowany przebieg 229000. Silnik 4.2 moc 273KM. Automatyczna skrzynia biegów. Auto 100% bezwypadkowe, przebieg jest
  22500
  PLN
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  220000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  273 KM
  Poj. silnika:
  4200 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki chevrolet trailblazer?

Samochód, który jest znany na rynku pod nazwą Chevrolet TrailBlazer jest pojazdem typu SUV charakteryzującym się średnią wielkością. Opisywany samochód był produkowany w latach 2002-2009 przez firmę Chevrolet należącą do koncernu General Motors. Jak już zostało wspomniane wcześniej, opisywany model jest samochodem typu SUV. Oznacza to, że jest on w stanie pomieścić całe rodziny i zapewnić im bardzo komfortowe, a także bezpieczne warunki podróżowania na długich i krótkich dystansach. Dodatkowym atutem tego pojazdu jest jego odporność na przeciążenia, a także na nierówne i dziurawe drogi. Samochodu tego można również używać na umiarkowanie i średnio trudnych trasach terenowych.


Opisywany samochód Chevrolet TrailBlazer charakteryzuje się bardzo bogatym, luksusowym wyposażeniem, które zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy na różnych rodzajach dróg. Pojazd ten stworzono na bazie płyty podłogowej GMT 360, a ostatnie modele na zmodernizowanej płycie tego rodzaju o nazwie GMT 361. W latach 2002-2006 wprowadzono wersję EXT pozwalającą na przewożenie nawet 7 osób.


Opisywany 5-drzwiowy SUV o nazwie Chevrolet TrailBlazer jest samochodem, w którym za przenoszenie mocy na napęd odpowiada 4-biegowa skrzynia automatyczna. Dostępnych było wiele wersji silnikowych, które obejmowały jednostki napędowe o pojemności 4.2, 5.3 oraz 6.0 litra. Są to silniki, które zapewniają bardzo dobre osiągi na prostych drogach, a także pozwalają na sprawne przewożenie nawet bardzo dużych obciążeń generowanych przez pasażerów oraz bagaże i przewożone ładunki.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet trailblazer?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Trailblazer jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Trailblazer
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt