Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet tahoe

 • Chevrolet Tahoe Edycja LT - maksymalne wyposażenie

  Rewelacyjny stan samochodu, po wszystkich opłatach. Na nowych warunkach akcyzowych, import takiego samochodu będzie kosztował krocie. Ostatnia szansa na zakup na starych warunkach,
  39900
  PLN
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  200000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  299 KM
  Poj. silnika:
  5300 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki chevrolet tahoe?

Chevrolet Tahoe to duży samochód typu SUV produkowany przez koncern General Motors. Model ten zapewnia przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie dużej liczby osób. Pojazd dysponuje wyposażenie, którego zadaniem jest zwiększenie poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy zarówno na krótkich, jak i na długich dystansach. Warto też dodać, że opisywany samochód dobrze radzi sobie z dziurawymi i nierównymi drogami. Można go użytkować na drogach polnych oraz w terenie o umiarkowanym stopniu trudności. Samochód ten spełnia więc wymagania osób, które szukają dynamicznych pojazdów o rodzinnym charakterze.


Pierwsza generacja Chevroleta Tahoe była produkowana od 1995 do 1999 roku. Samochód ten był dostępny na rynku motoryzacyjnym jako 3 lub 5-drzwiowy SUV. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadały skrzynie biegów w wersji manualnej (5 biegów), a także automatycznej (4 biegi). W opisywanych modelach stosowano silniki o pojemności 5.7 litra, a dodatkowo w latach 1996-1998 w 3-drzwiowym Chevroleta Tahoe z czterokołowym napędem stosowano dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 6.5 litra.


Jeśli chodzi o drugą generację Chevroleta Tahoe produkowaną w latach 2000-2006 to była ona dostępna wyłącznie jako 5-drzwiowy SUV z automatyczną skrzynią biegów posiadającą 4 przełożenia. W pojazdach tych wykorzystywano silniki o pojemności 4.8, a także 5.3 litra. W 2004 roku wprowadzono jednostki o takiej samej pojemności, które jednak charakteryzowały się większą mocą od swoich poprzedników (10 KM więcej).


Trzecia generacja Chevroleta Tahoe jest produkowana od 2006 roku. Pojazd ten posiada automatyczną skrzynię biegów z 4 lub 6 przełożeniami. Prezentowany 5-drzwiowy SUV jest wyposażony w silniki 4.8, 5.3 lub 6.0 litra, które charakteryzują się dużą dynamiką i bardzo dobrymi osiągami.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet tahoe?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Tahoe jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Tahoe
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt