Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet silverado ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Chevrolet
  Rok produkcji:
  1995
  Przebieg:
  200000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  65 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

chevrolet silverado

Pojazd znany pod nazwą Chevrolet Silverado jest autem osobowym typu pickup. Jest to auto o charakterze dostawczym, które posiada bardzo dużą przestrzeń na bagaże, produkty, towary, maszyny i inne ładunki, które mogą charakteryzować się bardzo dużym ciężarem. Opisywany model jest dostępny w wersji 2 i 4-drzwiowej oraz posiada miejsce dla 4-5 osób, ale jego głównym przeznaczeniem nie jest służenie jako auto rodzinne. Pojazd ten został zaprojektowany głównie z myślą o firmach specjalizujących się w transporcie ciężkich materiałów czy też firmach usługowych, które muszą przewozić narzędzia i materiały wykorzystywane w czasie realizacji zleceń.


Opisywany samochód Chevrolet Silverado jest produkowany od 1998 roku. Pierwsza generacja produkowana była w latach 1998-2006. Samochód ten dysponował 4-biegową skrzynią automatyczną lub 5-biegową przekładnią manualną. Cechą charakterystyczną tego pojazdu są mocne silniki. W pierwszej generacji stosowano jednostki napędowe o pojemności 4.3-8.1 litra, które umożliwiały bezproblemowy transport nawet bardzo dużych i ciężkich ładunków.


Drugą generację Chevroleta Silverado produkowano od 2006 do 2013 roku. Był to pojazd z automatyczną skrzynią biegów posiadającą 4 przełożenia lub ze skrzynią manualną charakteryzującą się 6 przełożeniami. Pojemność silników to zakres 4.3-6.2 litra, więc były one również przystosowane do bardzo trudnej pracy.


Ostatnia, trzecia generacja Chevroleta Silverado tego modelu jest produkowana od 2013 roku. Zmianie uległ nie tylko wygląd i wyposażenie, ale również zastąpiono skrzynię automatyczną 4-biegową na skrzynię z 6 lub 8 biegami. Zrezygnowano z przekładni manualnej. Oferta silnikowa obejmuje jednostki napędowe o pojemności 4.3-6.6 litra.

Tagi: Chevrolet Silverado ogłoszenia, samochody Chevrolet Silverado, sprzedam Chevrolet Silverado, kupię Chevrolet Silverado, nie Chevrolet Silverado allegro, nie Chevrolet Silverado olx, nie Chevrolet Silverado otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt