Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet s-10

Jaka jest historia marki chevrolet s-10?

Auto znane na polskim rynku pod nazwą Chevrolet S-10 jest pojazdem kompaktowym typu pickup. Jest to pojazd, który nie zapewnia zbyt dużej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów, ale jego najważniejszą cechą jest obszerna tylna część przeznaczona na transport różnych bagaży, towarów, maszyn i innych przedmiotów. Jest to więc samochód stworzony głównie z myślą o firmach produkcyjnych, transportowych czy też usługowych, które potrzebują dużego i ciężkiego sprzętu do realizacji swoich zadań. Samochody takie umożliwiają bezproblemowy przewóz takich nawet bardzo ciężkich ładunków.


Opisywany model Chevrolet S-10 był produkowany w latach 1982-2004 przez koncern General Motors. Był to pojazd 2 lub 4-drzwiowy. Charakteryzował się on bardzo mocną konstrukcją, dzięki której możliwe jest transportowanie nawet bardzo dużych i ciężkich ładunków. Pozwala to nie tylko na dynamiczną, ale również na sprawną jazdę na krótkich, a także długich dystansach.


Prezentowany samochód Chevrolet S-10 posiadał napęd na tylną oś, ale dostępne były również wersje z napędem na wszystkie koła. Za przenoszenie mocy na taki napęd odpowiadała 3 lub 4-biegowa skrzynia automatyczna. Oprócz tego dostępne były wersje ze skrzynią manualną posiadającą 5 przełożeń. Chevrolet S-10 był dostępny w kilku wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o benzynowe jednostki napędowe to obejmowały one silniki benzynowe o pojemności 1.9, 2.0, 2.5, 2.8 oraz 4.3 litra. Dostępna jest również dieslowska jednostka napędowa charakteryzująca się pojemnością na poziomie 2.0 litra.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet s-10?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet S-10 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet S-10
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt