Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet monte carlo ogłoszenia Samocholand.pl

chevrolet monte carlo

Chevrolet Monte Carlo jest pojazdem o charakterze luksusowym. Oznacza to, że jest on przeznaczony głównie dla osób, którym zależy na bogatym wyposażeniu oraz bardzo dobrych osiągach silnika. Oczywiście prezentowany samochód jest 2-drzwiowym coupe, w którym nie ma za wiele miejsca i dlatego pojazd ten nie nadaje się do stosowania jako auto dla dużych rodzin. W przypadku mniejszej liczby użytkowników, opisywany samochód jest w stanie zapewnić bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy na krótkich i długich trasach oraz w warunkach miejskich.


Prezentowane auto Chevrolet Monte Carlo było produkowane w latach 1970-1988 oraz 1995-2007 jako 2-drzwiowe coupe. Pierwsze cztery generacje produkowano od 1970 do 1988 roku. Były to samochody charakteryzujące się dużą mocą silników oraz atrakcyjnym wyglądem. W 1995 roku zdecydowano się na wznowienie produkcji, jednak auta znacznie różniły się od swoich poprzedników z lat 70-tych i 80-tych, ponieważ zastosowano wiele nowych technologii oraz elementów wyposażenia odpowiadających za komfort, dynamikę i bezpieczeństwo jazdy.


W latach 1995-1999 produkowano model Chevrolet Monte Carlo piątej generacji. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś, a za przenoszenie mocy odpowiadała 4-biegowa skrzynia automatyczna. Jeśli chodzi o silniki to dostępne były wersje z jednostkami napędowymi o pojemności 3.1, 3.4 oraz 3.8 litra o mocy od 160 do 215 koni mechanicznych.


Szósta generacja Chevrolet Monte Carlo była z kolei produkowana od 2000 do 2005 roku. Zmieniono nie tylko wygląd tego modelu, ale również zdecydowano się na rezygnację z silnika 3.1 litra. Opisywane auto również dysponowało napędem na przednią oś oraz skrzynią biegów w automacie (4 przełożenia). Jednostki napędowe 3.4 oraz 3.8 (trzy wersje) generowały moc 180-240 koni mechanicznych.

Tagi: Chevrolet Monte Carlo ogłoszenia, samochody Chevrolet Monte Carlo, sprzedam Chevrolet Monte Carlo, kupię Chevrolet Monte Carlo, nie Chevrolet Monte Carlo allegro, nie Chevrolet Monte Carlo olx, nie Chevrolet Monte Carlo otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt