Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet monte carlo

 • Chevrolet Monte Carlo DEALER REGRA CARS POLECA

  Auto do obejrzenia na placu w Poznaniu, przy ul. Drużbickiego 2 (przy centrum handlowym PLAZA) Dodatkowych informacji udzielę telefonicznie.
  21999
  PLN
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  79400 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  182 KM
  Poj. silnika:
  3400 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki chevrolet monte carlo?

Chevrolet Monte Carlo jest pojazdem o charakterze luksusowym. Oznacza to, że jest on przeznaczony głównie dla osób, którym zależy na bogatym wyposażeniu oraz bardzo dobrych osiągach silnika. Oczywiście prezentowany samochód jest 2-drzwiowym coupe, w którym nie ma za wiele miejsca i dlatego pojazd ten nie nadaje się do stosowania jako auto dla dużych rodzin. W przypadku mniejszej liczby użytkowników, opisywany samochód jest w stanie zapewnić bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy na krótkich i długich trasach oraz w warunkach miejskich.


Prezentowane auto Chevrolet Monte Carlo było produkowane w latach 1970-1988 oraz 1995-2007 jako 2-drzwiowe coupe. Pierwsze cztery generacje produkowano od 1970 do 1988 roku. Były to samochody charakteryzujące się dużą mocą silników oraz atrakcyjnym wyglądem. W 1995 roku zdecydowano się na wznowienie produkcji, jednak auta znacznie różniły się od swoich poprzedników z lat 70-tych i 80-tych, ponieważ zastosowano wiele nowych technologii oraz elementów wyposażenia odpowiadających za komfort, dynamikę i bezpieczeństwo jazdy.


W latach 1995-1999 produkowano model Chevrolet Monte Carlo piątej generacji. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś, a za przenoszenie mocy odpowiadała 4-biegowa skrzynia automatyczna. Jeśli chodzi o silniki to dostępne były wersje z jednostkami napędowymi o pojemności 3.1, 3.4 oraz 3.8 litra o mocy od 160 do 215 koni mechanicznych.


Szósta generacja Chevrolet Monte Carlo była z kolei produkowana od 2000 do 2005 roku. Zmieniono nie tylko wygląd tego modelu, ale również zdecydowano się na rezygnację z silnika 3.1 litra. Opisywane auto również dysponowało napędem na przednią oś oraz skrzynią biegów w automacie (4 przełożenia). Jednostki napędowe 3.4 oraz 3.8 (trzy wersje) generowały moc 180-240 koni mechanicznych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet monte carlo?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Monte Carlo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Monte Carlo
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt