Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet matiz ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Chevrolet
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  164300 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1200 cm3
  Skrzynia:
  manualna

chevrolet matiz

Samochód noszący nazwę Chevrolet Matiz jest pojazdem należącym do segmentu samochodów miejskich. Jest to więc auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, które umożliwiają płynną jazdę w mieście oraz ułatwiają znalezienie i zajęcie miejsca parkingowego. Prezentowany model jest więc stworzony głównie z myślą o osobach, którym zależy na znalezieniu małego, dynamicznego i taniego środka transportu służącego jako auto zapewniające dojazd do pracy, szkoły, miasta, na zakupy, itp. Jego głównym przeznaczeniem są krótkie dystanse miejskie, ale można go również stosować na dłuższych trasach.


Chevrolet Matiz to samochód znany pod inną nazwą jako Chevrolet Spark. Opisywany samochód był produkowany jako pierwsza i druga generacja Sparka. Od trzeciej generacji zaprzestano stosowania nazwy Matiz.


Chevrolet Matiz I to pierwsza generacja prezentowanego modelu pojazdu. Jest to samochód produkowany w latach 1999-2005 z przeznaczeniem na rynek Ameryki Południowej, Europy i innych obszarów (jako Matiz jest on znany w Europie). Warto dodać, że model ten jest produkowany do dziś w Chinach pod nazwą Baojun Lechi. Jest to 5-drzwiowy hatchback z napędem na przednią oś. Model ten dostępny jest z silnikami 0.8 oraz 1.0 litra (52 i 64 konie mechaniczne).


Chevrolet Matiz II znany również jako Chevrolet Spark M200 był produkowany w latach 2005-2009. Pod nazwą Matiz model ten jest znany w Europie Zachodniej. Prezentowany 5-drzwiowy hatchback posiada napęd na przednią oś oraz 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegowy automat. Oferta silnikowa obejmuje jednostki napędowe o pojemności 0.8 oraz 1.0 litra i mocy 52 oraz 64 koni mechanicznych (tak jak w generacji poprzedniej).

Tagi: Chevrolet Matiz ogłoszenia, samochody Chevrolet Matiz, sprzedam Chevrolet Matiz, kupię Chevrolet Matiz, nie Chevrolet Matiz allegro, nie Chevrolet Matiz olx, nie Chevrolet Matiz otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt