Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet malibu

 • Chevrolet Malibu samochód po opłatach.

  Witam Do sprzedania samochód po opłatach. Całkowity koszt rejestracji to 256zł. Auto zadbane od osoby nie palącej. Stan techniczny bardzo dobry. Bogate wyposażenie i udokumentowany przebieg.
  48000
  PLN
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  46210 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  160 KM
  Poj. silnika:
  1956 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki chevrolet malibu?

Chevrolet Malibu to pojazd osobowy klasy średniej produkowany dla potrzeb rynku amerykańskiego. Prezentowany samochód jest autem, które zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla 4-5 osób, więc może być z powodzeniem użytkowany jako pojazd rodzinny. Dysponuje on nowoczesnym wyposażeniem, dzięki któremu jazda jest nie tylko komfortowa, ale również bardzo bezpieczna. Oczywiście wyposażenie tego samochodu odbiega od standardów aut klasy premium czy też luksusowych i dlatego opisywany model nie może zostać zaliczony do tego grona.


Pierwsze generacje Chevrolet Malibu były produkowane od 1964 do 1983 roku. W 1997 roku zdecydowano się na wznowienie produkcji, która trwa aż do dziś. Opisywany pojazd jest dostępny na rynkach krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Brazylia czy też na rynkach krajów Bliskiego Wschodu.


Oczywiście wszystkie generacje Chevrolet Malibu ulegały znaczącym zmianom na przestrzeni dziejów. Wprowadzano nowe jednostki napędowe, skrzynie biegów, zmieniano wygląd oraz stosowano coraz bardziej nowoczesne wyposażenie odpowiedzialne za zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Od 2011 roku jest produkowana ósma generacja Chevroleta Malibu. Jest to 4-drzwiowy sedan z napędem na przednią oś. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadają 6-biegowe skrzynie automatyczne, a także manualne o takiej samej liczbie przełożeń. Opisywany samochód dostępny jest w kilku wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to dostępne są jednostki o pojemności 2.0-3.0 litra, natomiast w przypadku silników wysokoprężnych, dostępna jest tylko jedna jednostka o pojemności 2.0 litra.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet malibu?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Malibu jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Malibu
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt