Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet lacetti

Jaka jest historia marki chevrolet lacetti?

Chevrolet Lacetti to samochód należący do grupy pojazdów o charakterze kompaktowym. Są to auta charakteryzujące się małymi rozmiarami, jednak pomimo tego są one w stanie zapewnić dosyć komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. Głównym przeznaczeniem tego auta jest jego wykorzystanie w jeździe miejskiej, ale może ono również spełniać zadania samochodu rodzinnego na długie i krótkie trasy. Samochód ten jest więc przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników.


Prezentowany samochód jest produkowany od 2003 roku przez koncern GM Daewoo, a inne popularne nazwy tego samochodu to Daewoo Nubira III czy też Daewoo Lacetti. Auto pod nazwą Chevrolet Lacetti jest oferowane w Europie Środkowo-Wschodniej i Wschodniej, Turcji na Cyprze, Malcie oraz w Wielkiej Brytanii. Ciekawostką jest fakt, że opisywane auto bierze udział w wyścigach samochodowych serii World Touring Car Championship (WTCC).


Chevrolet Lacetti jest samochodem produkowanym jako 5-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan oraz 5-drzwiowe kombi. Moc przenoszona jest na napęd przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. Dostępnych jest kilka wersji obejmujących silniki benzynowe o pojemnościach 1.4-1.8 i mocy 95-122 koni mechanicznych (istnieje też mocniejsza wersja 2.0). Oprócz tego w ofercie silników znajduje się dieslowska jednostka napędowa o pojemności 2.0 litra oraz mocy 121 koni mechanicznych. Jak na samochód kompaktowy, silnik ten jest bardzo dynamiczny oraz jednocześnie oszczędny.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet lacetti?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Lacetti jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Lacetti
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt