Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet express

 • Chevrolet Express INSTALACJA LPG BRC SEKWENCJA

  Witam Do sprzedania CHEVROLET EXPRESS. Auto wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. Na zakup wystawiamy fakturę VAT - 23%. Auto bardzo dobrze wyposażone. Nasz auto-komis „Orzeł” zajmuje się
  73500
  PLN
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  155646 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  245 KM
  Poj. silnika:
  5328 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki chevrolet express?

Chevrolet Express to samochód typu van zapewniający możliwość przewożenia dużej liczby osób lub towarów. Pojazd ten został stworzony głównie z myślą o firmach specjalizujących się w transporcie pasażerskim lub towarowym. Jest on również przeznaczony dla firm, których działalność wiąże się z koniecznością częstego przewożenia maszyn, materiałów, produktów, itp. Oczywiście w zależności od przeznaczenia dostępne są wersje pasażerskie i towarowe opisywanego modelu auta.


Prezentowany model Chevrolet Express jest produkowany od 1996 roku aż po dziś dzień. Pierwsza generacja tego samochodu była produkowana w latach 1996-2002. Pojazd ten był dostępny jako van z 3 lub 4 drzwiami. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiada 4-biegowa automatyczna skrzynia biegów. W opisywanym modelu auta Chevrolet Express zastosowano silniki benzynowe o pojemności od 4.3 do 8.1 litra, a także dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 6.5 litra. Tak duże i dynamiczne silniki zapewniają możliwość transportu nawet bardzo dużych obciążeń.


Od 2003 roku aż do dziś produkowany jest pojazd Chevrolet Express pierwszej generacji po przeprowadzeniu pewnych istotnych zmian. W samochodzie tym dokonano nie tylko zmiany wyglądu, ale również mechanizmów przenoszących moc na napęd tylny i czterokołowy. Są to automatyczne skrzynie biegów z 4 lub 6 przełożeniami. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano jednostki napędowe o pojemności od 4.3 do 6.6 litra. Są to mocne silniki zapewniające odpowiednią prędkość i dynamikę jazdy ciężkich samochodów.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet express?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Express jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Express
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt