Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet captiva

Jaka jest historia marki chevrolet captiva?

Chevrolet Captiva to pojazd osobowy należący do grupy aut typu SUV. Jest to więc pojazd sportowo-użytkowy, który zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla większej liczby osób i z powodzeniem może spełniać zadania stawiane zwykle przed autami rodzinnymi. Oprócz tego prezentowany samochód charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami, więc został stworzony głównie z myślą o osobach, które cenią sobie szybką, dynamiczną jazdę. Warto też dodać o atucie, jakim jest możliwość pokonywania tras terenowych charakteryzujących się umiarkowanym lub średnim poziomem trudności. Jak widać pojazd ten spełnia zróżnicowane wymagania różnych użytkowników.


Pojazd marki Chevrolet Captiva był produkowany od 2006 do początku 2015 roku. Jest to pojazd 5-drzwiowy, którym można przewozić 5, a nawet 7 osób (wówczas ograniczona będzie przestrzeń bagażowa). W 2010 roku przeprowadzono face lifting obejmujący przebudowę przodu, zmianę deski rozdzielczej oraz tylnych świateł. W 2013 roku przeprowadzono kolejne zmiany, które miały charakter kosmetyczny.


Opisywany samochód Chevrolet Captiva dysponuje napędem na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na te układy napędowe przy pomocy manualnych oraz automatycznych skrzyń biegów. W obu przypadkach dostępne są wersje z 5, a także 6 przełożeniami. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to dostępne są jednostki napędowe (wiele wersji) o pojemnościach 2.4, 3.0 oraz 3.2. o mocy 136-258 koni mechanicznych. Silniki diesla są dostępne w wielu wersjach 2.0 oraz 2.2 o mocy 127-184 koni mechanicznych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet captiva?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Captiva jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Captiva
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt