Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet blazer ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Chevrolet
  Rok produkcji:
  1993
  Przebieg:
  10000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  125 KM
  Poj. silnika:
  2800 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

chevrolet blazer

Samochód noszący nazwę Chevrolet Blazer to pojazd osobowy o charakterystyce terenowej. Zaletą tego samochodu jest fakt, że zapewnia on komfortowe warunki podróży dla 4-5 osób, więc z powodzeniem można go użytkować jako auta rodzinnego. Kolejnym atutem jest duża przestrzeń bagażowa, a także fakt, że samochód generuje bardzo dobre osiągi. Opisywany model jest przeznaczony również dla osób, które cenią sobie nie tylko dynamikę jazdy, ale również możliwość bezpiecznego i skutecznego pokonywania tras w umiarkowanie i średnio trudnym terenie.


Wersja Chevrolet S-10 Blazer była produkowana w latach 1983-2005. Pojazd ten dysponował napędem na tylną oś, a także na cztery koła. Za przenoszenie mocy odpowiadały mechanizmy takie jak automatyczna skrzynia biegów z czterema przełożeniami, a także skrzynia manualna posiadająca 5 przełożeń. Opisywany samochód produkowano w wersji SUV posiadającej 2 lub 4 drzwi. Jedna z popularniejszych wersji z 1992 roku była wyposażona w silnik V6 o pojemności 4.3 litra. Posiadały one 2 zawory na cylinder oraz wtrysk. Maksymalna moc prezentowanego samochodu z opisywaną wyżej jednostką napędową to 158 koni mechanicznych przy 4100 obrotach na minutę. Maksymalny moment obrotowy tego silnika to 312 Nm przy 2700 obrotach na minutę.


Dzięki zastosowaniu wspomnianej wyżej jednostki napędowej, pierwsza generacja pojazdu Chevrolet Blazer generuje bardzo dobre osiągi, jak na ciężki pojazd typu SUV. Prędkość maksymalna takiego pojazdu sięga poziomu 170 kilometrów na godzinę.

Tagi: Chevrolet Blazer ogłoszenia, samochody Chevrolet Blazer, sprzedam Chevrolet Blazer, kupię Chevrolet Blazer, nie Chevrolet Blazer allegro, nie Chevrolet Blazer olx, nie Chevrolet Blazer otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt