Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chevrolet astro

 • Chevrolet Astro Stan samochodu - bardzo dobry.

  Stan samochodu - bardzo dobry. Przebieg pojazdu potwierdzony. Liczba miejsc 6 Instalacja gazowa zamontowana we wrześniu 2016. Samochód posiada telewizor LCD wraz z odtwarzaczem DVD. Samochód po
  46000
  PLN
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  86000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  193 KM
  Poj. silnika:
  4300 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki chevrolet astro?

Pojazd noszący nazwę Chevrolet Astro jest samochodem typu van, który umożliwia przewożenie zarówno osób, jak również różnych towarów. Prezentowany samochód był produkowany w latach 1985-2005. Charakteryzuje się on dużą przestrzenią bagażową. Został on stworzony głównie z myślą o osobach, które prowadzą firmy, które w ramach swojej działalności muszą przewozić różne towary charakteryzujące się dużym ciężarem.


Samochód o nazwie Chevrolet Astro jest pojazdem charakteryzującym się dużymi rozmiarami oraz konstrukcją obejmującą wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Są one niezwykle trwałe i dzięki temu możliwe jest przewożenie nawet bardzo ciężkich ładunków na krótkich i długich dystansach. Opisywany samochód dostępny jest w wersji towarowej, ale również posiada sporo miejsca dla pasażerów, więc może być stosowany jako auto rodzinne oraz jako samochód wykorzystywany w firmach przewożących ludzi.


Prezentowane samochody Chevrolet Astro były pojazdami posiadającymi napęd na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na taki napęd odpowiadały różne rodzaje skrzyń biegów, takie jak skrzynia automatyczna 4-biegowa oraz skrzynia manualna posiadająca 4 lub 5 przełożeń.


Pierwsza generacja Chevroleta Astro była produkowana w latach 1985-1994. Samochód ten był dostępny w trzech wersjach silnikowych o pojemności 2.5 oraz 4.3 litra. Ich moc sięgała poziomu 90-200 koni mechanicznych. Druga generacja była produkowana od 1995 do 2005 i była dostępna w jednej wersji silnikowej. Był to silnik o pojemności 4.3 litra i mocy 190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet astro?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Chevrolet Astro jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Chevrolet Astro
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt