Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

chatenet ch30 ogłoszenia Samocholand.pl

chatenet ch30

Pojazd znany pod nazwą Chatenet CH30 jest samochodem osobowym wchodzącym do segmentu tak zwanych mikrosamochodów. Auto tego typu jest przeznaczone dla osób, które posiadają prawo jazdy kategorii B lub B1. Oznacza to, że mogą nim jeździć również osoby nieletnie. Chatenet CH30 został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na komfortowym pojeździe zapewniającym dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp. Jest on przeznaczony głównie do jazdy w ruchu miejskim, ale radzi sobie również dobrze w trasie.


Samochód znany na rynku jako Chatenet CH30 jest autem wyposażonym w jednostopniową automatyczną skrzynię biegów odpowiedzialną za przenoszenie mocy na napęd. Opisywany samochód jest wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 0.5 litra. Generuje on moc na poziomie 20 koni mechanicznych. Pozwala to na rozwijanie prędkości maksymalnej na poziomie 100 kilometrów na godzinę. Atutem auta jest niska masa, dzięki której możliwe jest zmniejszenie poziomu spalania paliwa do wartości 3,9 litrów na 100 kilometrów w trybie mieszanym oraz 5 litrów na 100 kilometrów w trybie miejskim.


Prezentowany samochód Chatenet CH30 dysponuje wzmocnioną ramą nadwozia w przedniej części pojazdu, czujnik zużycia klocków hamulcowych, wydajny system wentylacji, korektor siły hamowania, światła do jazdy dziennej, system nagłego hamowania, który odpowiada za odblokowanie drzwi oraz uruchomienie świateł awaryjnych, a także wiele innych elementów i systemów, które odpowiadają za poprawę komfortu, przyjemności i przede wszystkim bezpieczeństwa jazdy.

Tagi: Chatenet CH30 ogłoszenia, samochody Chatenet CH30, sprzedam Chatenet CH30, kupię Chatenet CH30, nie Chatenet CH30 allegro, nie Chatenet CH30 olx, nie Chatenet CH30 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt