Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

cadillac sts

 • Cadillac STS Seville 305KM V8 Skóra Alu

  Cadillac Seville 4.6 V8 STS z dynamicznym, niezawodnym silnikiem benzynowym o mocy 305KM. Silnik oraz skrzynia pracuję bardzo dobrze, zawieszenie również. Cena plus 1000zł opłaty, które załatwiam
  10900
  PLN
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  260000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  305 KM
  Poj. silnika:
  4600 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki cadillac sts?

Samochód znany pod nazwą Cadillac STS jest pojazdem klasy premium. Oznacza to, że jego wyposażenie jest bogatsze w porównaniu ze zwykłymi samochodami klasy średniej. Warto też dodać, że pojazd jest zbliżony pod względem jakości do aut luksusowych, jednak jego wyposażenie i osiągi nie spełniają warunków, aby w pełni uznać go za auto o charakterze luksusowym. Samochód ten doskonale spełnia zdania auta rodzinnego dającego komfort i bezpieczeństwo krótkich oraz długich podróży.


Prezentowany model jest samochodem, który był produkowany w latach 2005-2011 w Stanach zjednoczonych, a w Chinach jest produkowany od 2007 roku aż do dziś (w tym kraju jest on dostępny pod nazwą Cadillac SLS). Cadillac STS jest samochodem dostępnym jako 4-drzwiowy sedan. Posiada on napęd na tylną oś lub na cztery koła (w zależności od wybranej wersji). Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiedzialne są dwie skrzynie biegów (dostępne w zależności od wybranej wersji). Są to automatyczne skrzynie z 5 lub 6 przełożeniami.


Warto dodać, że przez cały okres produkcji wprowadzano zmiany w wyglądzie, wyposażeniu oraz stosowanych technologiach i jednostkach napędowych. Pełna paleta silników obejmuje wyłącznie jednostki benzynowe o pojemności 3.6, 4.4 oraz 4.6 litrów. Ich moc waha się w granicach 258-475 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy sięga poziomu 342-595 Nm. Oczywiście są to dynamiczne silniki, przez które zapotrzebowanie na paliwo jest spore. Właśnie dlatego w modelu Cadillac STS zamontowano zbiornik paliwa o pojemności 66 litrów.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu cadillac sts?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Cadillac STS jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Cadillac STS
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt