Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

cadillac escalade ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Cadillac
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  78000 km
  Rodzaj paliwa:
  Hybryda
  Moc silnika:
  332 KM
  Poj. silnika:
  6000 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

cadillac escalade

Cadillac Escalade to luksusowy pojazd o charakterze sportowo użytkowym. Jest to więc idealny wybór dla osób, które są miłośnikami pojazdów o charakterze wielofunkcyjnym. Prezentowane auto może służyć jako samochód rodzinny, ponieważ dysponuje sporą ilością miejsca oraz zapewnia wysoki poziom komfortu jazdy. Jest to także auto generujące bardzo dobre osiągi, więc spełnia oczekiwania osób zainteresowanych szybkimi autami. Oprócz tego auto jest przystosowane do jazdy po terenie. Nic więc dziwnego, że model ten spełnia oczekiwania zróżnicowanych grup użytkowników.


Auta marki Cadillac Escalade I są produkowane od 1999 roku aż do dziś. Pierwsza generacja tego auta była produkowana w latach 1999-2001. Auto charakteryzowało się bogatym wyposażeniem. Pojazd ten posiadał napęd na cztery koła oraz 4-biegową automatyczną skrzynię. Jest to 5-drzwiowy SUV z silnikiem V8 o pojemności 5.7 litrów i mocy 255 koni mechanicznych.


Cadlillac Escalade II był produkowany od 2001 do 2006 roku. Jest to również 5-drzwiowy SUV dostępny w wersji z napędem na tylną oś lub na cztery koła. W porównaniu z poprzednikiem zachowano 4-biegową skrzynię automatyczną, ale zwiększono paletę dostępnych silników. Ich pojemność to 5.3 (2 modele) oraz 6.0 litra. Generowały one moc (kolejno): 285, 295 oraz 345 koni mechanicznych.


Samochód marki Cadillac Escalade III produkowano w latach 2006-2014. Jest to 5-drzwiowy SUV z napędem tylnym lub AWD. Posiadał on automatyczną skrzynię biegów z 6 przełożeniami oraz silnik V8 6.2 litra o mocy 403 koni mechanicznych.


Aktualnie produkowaną (od 2014 roku) wersją jest Cadillac Escalade IV. Charakteryzuje się ona bogatym wyposażeniem oraz napędem na tył i cztery koła. Posiada ona automatyczną skrzynię z 6 lub 8 biegami oraz silnik V8 6.2 o mocy 426 koni mechanicznych.

Tagi: Cadillac Escalade ogłoszenia, samochody Cadillac Escalade, sprzedam Cadillac Escalade, kupię Cadillac Escalade, nie Cadillac Escalade allegro, nie Cadillac Escalade olx, nie Cadillac Escalade otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt