Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

cadillac cts ogłoszenia Samocholand.pl

cadillac cts

Samochód marki Cadillac CTS jest samochodem klasy premium. Jest to pojazd, który posiada bogate wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu auto takie może służyć jako samochód o przeznaczeniu rodzinnym. Potrafi on zapewnić bezpieczeństwo i wygodę na krótkich i długich trasach. Pomimo swojego bogatego wyposażenia oraz bardzo dobrych osiągów, samochód ten nie jest tak drogi jak auta o charakterze luksusowym.


Prezentowany pojazd jest produkowany od 2002 roku. Powstały trzy generacje tego modelu, a ostatnia z nich znajduje się cały czas w produkcji. Samochód jest oparty o płytę podłogową GM Sigma, a jego pierwsza wersja CTS I była produkowana w latach 2002-2007 jako 4-drzwiowy sedan z elementami sportowymi. Na tylny napęd moc była przenoszona przy pomocy 5-biegowej automatycznej oraz 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Wersje silnikowe różniły się od siebie pojemnością, której zakres to 2.8-5.7, a moc to 213-406 koni mechanicznych.


Cadillac CTS II jest drugą generacją produkowaną od 2008 do 2013 roku. Samochód ten był dostępny jako 2-drzwiowe coupe, 4-drzwiowy sedan oraz 5-drzwiowe kombi. Za przenoszenie mocy na napęd tylny lub AWD odpowiadały 6-biegowe skrzynie - manualna oraz automatyczna. Dostępne były cztery silniki benzynowe o pojemności 3.0-6.2 litrów i mocy 274-564 koni mechanicznych.


Trzecia generacja znana jako CTS III jest produkowana od 2013 roku. Dysponuje ona napędem na tylną lub dwie osie, a także 6 i 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Jest to 4-drzwiowy sedan z silnikiem o pojemności 3,6 litra i mocy 426 koni mechanicznych.

Tagi: Cadillac CTS ogłoszenia, samochody Cadillac CTS, sprzedam Cadillac CTS, kupię Cadillac CTS, nie Cadillac CTS allegro, nie Cadillac CTS olx, nie Cadillac CTS otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt