Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

buick regal

 • Buick Regal ZAPRASZAM DO KONTAKTU

  Sprzedam niezwykłe auto, które dla nowego właściciela może stać się choć namiastką spełnienia amerykańskiego snu. Buick Regal przyciąga spojrzenia swoim klasycznym i niebanalnym wyglądem oraz
  16000
  PLN
  Rok produkcji:
  1988
  Przebieg:
  190000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  126 KM
  Poj. silnika:
  2817 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki buick regal?

Buick Regal to samochód średniej wielkości produkowany w latach 1973-2004 przez firmę Buick, która należy do koncerny General Motors. W 2008 roku wznowiono produkcję, która trwa do dziś. W Chinach auta te są również nadal produkowane od 2002 roku. W latach 1973-1979 samochód ten był produkowany jako auto luksusowe, czyli przeznaczone dla osób, którym zależy nie tylko na bardzo dobrych osiągach, ale również na komfortowym wnętrzu. Samochody tego typu mogą być stosowane jako auta rodzinne, które radzą sobie bardzo dobrze na długich, a także krótkich trasach. Oczywiście modele te były przeznaczone dla bogatych osób, którym zależy na najwyższej jakości użytkowanych przez nich pojazdów.


W latach 1980-2004 oraz od 2008 roku do dziś, pojazdy marki Buick Regal należały i należą do grupy pojazdów klasy średniej. Dzięki temu zwiększyło się grono ich odbiorców. Samochody te nadal posiadają rodzinny charakter, ponieważ zapewniają komfortowe warunki podróży dla wielu osób i radzą sobie świetnie na długich i krótkich trasach. Ich wyposażenie jest wysokiej jakości, jednak nie spełnia ono wymagań klasy premium oraz luksusowej. Mimo to można mieć pewność, że samochody te spełniają rygorystyczne wymagania stawiane przez wielu użytkowników aut rodzinnych.


Do dnia dzisiejszego powstało 5 generacji modelu Buick Regal. Różniły się one od siebie nie tylko wyglądem, ale również bogactwem wyposażenia, a także montowanymi jednostkami napędowymi. Z upływem lat charakteryzują się one coraz większą mocą, a także lepszymi osiągami.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu buick regal?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Buick Regal jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Buick Regal
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt