Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

brilliance bs6

Jaka jest historia marki brilliance bs6?

Brilliance BS6 to model samochodu osobowego produkowanego przez chińską firmę Brilliance Auto. Jest to pierwszy chiński pojazd, który pojawił się na europejskim rynku motoryzacyjnym. Opisywany samochód jest dużym pojazdem o nadwoziu coupe, który jest w stanie zapewnić komfortowe warunki podróży 4-5 osobom. Bogate wyposażenie wpływa pozytywnie nie tylko na komfort, ale również na bezpieczeństwo podróży. Oznacza to, że opisywany samochód nadaje się do użytkowania jako pojazd o charakterze rodzinnym, który zapewni jak najlepsze warunki podróży zarówno na krótkich, jak również na długich trasach.


Prezentowany model Brilliance BS6 pojawił się na rynku europejskim w 2006 roku pod nazwą Zhonghua M1. Jego nazwę zmieniono na Brilliance BS6 w roku 2007. Rok później prezentowany model przeszedł lifting obejmujący zmiany wnętrza oraz na zewnątrz. Silnik tego pojazdu jest oczywiście umieszczony w jego przedniej części. Dodatkowo warto dodać, że prezentowany samochód dysponuje napędem na przednią oś.


Prezentowany pojazd Brilliance BS6 budzi pewne kontrowersje, ponieważ wielu ekspertów zarzuca mu niską jakość wykonania. Dodatkowo auto uzyskało słabe wyniki w czasie testów zderzeniowych. Mimo to pojazd cieszył się sporym zainteresowaniem.


Prezentowany model pojazdu o nazwie Brilliance BS6 jest wyposażony w silniki 2.0 oraz 2.4 l. Są to jednostki napędowe, które charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami typowymi dla samochodów o charakterze rodzinnym. Oczywiście oprócz tego modelu, na rynek wprowadzono inne wersje, które uzyskały lepszą opinię oraz wyniki testów zderzeniowych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu brilliance bs6?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Brilliance BS6 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Brilliance BS6
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt