Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

bentley mulsanne ogłoszenia Samocholand.pl

bentley mulsanne

Pojazd znany z nazwy Bentley Mulsanne jest autem osobowym należącym do segmentu samochodów o charakterze luksusowym. Jest to bardzo komfortowy pojazd, który może spełniać zadania środka transportu dla dużych rodzin. Atutem tego typu pojazdów jest przestronne wnętrze i bogate wyposażenie zapewniające bardzo wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy. Opisywany samochód przeznaczony jest dla ludzi, którym zależy na wysokich osiągach oraz szybkiej, dynamicznej jeździe na krótkich i długich trasach.


Opisywany model Bentley Mulsanne był produkowany w latach 1980-1992. Po wielu latach przerwy do produkcji wprowadzono drugą generację tego pojazdu produkowaną do dzisiaj od 2010 roku. Obie generacje były lub są dostępne jako 4-drzwiowy sedan. Generacja pierwsza dysponuje napędem na tylną oś, a moc jest przenoszona na ten napęd przy pomocy 4-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Pojazd ten dostępny był w 2 wersjach silnikowych. Wszystkie trzy jednostki napędowe posiadały pojemność 6.75 litrów, jednak ich zakres mocy był zróżnicowany (204, 332 konie mechaniczne). Pojazdy wyposażone w te silniki przyspieszały do 100 km/h w czasie 10 lub 7 sekund, a ich prędkość maksymalna to 208 i 217 km/h.


W 2010 roku wprowadzono drugą generację modelu Bentley Mulsanne. Samochód dysponuje bardzo luksusowym wyposażeniem, które w głównej mierze znajduje się w okolicy fotela kierowcy. Pojazd ten jest wyposażony w 8-biegową automatyczną skrzynię biegów oraz silnik o pojemności 6.75 litra, który charakteryzuje się mocą 512 koni mechanicznych, prędkością 296 km/h oraz przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w czasie 5,3 sekund. Dostępna jest też wersja sportowa o jeszcze lepszych osiągach.

Tagi: Bentley Mulsanne ogłoszenia, samochody Bentley Mulsanne, sprzedam Bentley Mulsanne, kupię Bentley Mulsanne, nie Bentley Mulsanne allegro, nie Bentley Mulsanne olx, nie Bentley Mulsanne otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt