Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

bentley continental flying spur

Jaka jest historia marki bentley continental flying spur?

Samochód, który jest dostępny na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Bentley Continental Flying Spur jest luksusową limuzyną stworzoną z myślą o całych rodzinach, którym zależy na bogatym wyposażeniu auta, wysokim poziomie komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także o jak najlepszych osiągach generowanych przez silnik. Dzięki prezentowanemu wyżej samochodowi rodziny mogą mieć zapewnione bardzo komfortowe warunki podróży zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Opisywany samochód jest nadal produkowany od 2005 roku i jest on przeznaczony dla bogatszych odbiorców, którym zależy na jak najwyższej jakości pojazdu.


Prezentowany model pojazdu Bentley Continental Flying Spur został zbudowany na bazie platformy Volkswagen Group D. Jest to samochód dostępny jako 4-drzwiowy sedan. W 2009 roku przeprowadzony delikatny lifting pojazdu, a w 2013 roku zdecydowany się na bardzo szeroki face lifting obejmujący bardzo wiele elementów, takich jak pas przedni, grill, reflektory LED, linię dachu, itp.


Prezentowany samochód Bentley Continental Flying Spur jest pojazdem posiadającym napęd na cztery koła. Moc jest przenoszona na ten rodzaj napędu przy pomocy 6-biegowej skrzyni półautomatycznej typu Tiptronic. Dostępnych jest kilka wersji silnikowych, które obejmują jednostki napędowe o pojemności 6.0 l. Moc tych silników to 560, 610 oraz 625 koni mechanicznych. Są to więc bardzo dynamiczne silniki zapewniające bardzo wysokie przyspieszenie, a także prędkość maksymalną. Wiąże się to ze sporym zapotrzebowaniem na paliwo i dlatego pojazdy te są wyposażone w zbiorniki paliwa o pojemności 90 litrów.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bentley continental flying spur?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Bentley Continental Flying Spur jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Bentley Continental Flying Spur
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt