Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

audi q5 ogłoszenia Samocholand.pl

audi q5

Audi Q5 to pojazd sportowo-użytkowy, czyli tak zwany SUV łączący w sobie elementy dynamicznego auta zapewniającego szybką jazdę po szosach oraz bezpieczną i dynamiczną jazdę w terenie. Jest to auto doskonale spełniające zadania pojazdu rodzinnego. Jest on przeznaczony dla osób, które cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo jazdy nawet w trudnych warunkach.


Prezentowany samochód Audi Q5 jest produkowany od 2008 roku. Został on skonstruowany na bazie płyty podłogowej MLB. W 2012 roku przeprowadzono delikatny face lifting, czyli modernizację obejmującą przednie reflektory, atrapę chłodnicy, a także zderzaki.


Opisywany pojazd Audi Q5 to oczywiście 5-drzwiowy samochód typu SUV, w którym napęd jest przenoszony na obie osie przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń. Oprócz tego stosowana jest dwusprzęgłowa skrzynia typu S-Tronic posiadająca 7 przełożeń. Dostępne są również półautomatyczne skrzynie biegów posiadające 6 i 8 przełożeń.


Samochód Audi Q5 jest dostępny w wielu wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o benzynowe jednostki napędowe to są one oferowane w pojemnościach 2.0-3.2. Bardzo ciekawy jest silnik hybrydowy 2.0, który współpracuje z silnikiem elektrycznym. Dzięki temu zwiększony jest zasięg pojazdu oraz zmniejsza się zużycie paliwa. Pozwoli to na zachowanie odpowiedniego poziomu ekonomii i ekologii pomimo wyczynowego i sportowego charakteru. Oferowane są również silniki wysokoprężne o pojemności 2.0 oraz 3.0. Są to bardzo dynamiczne jednostki napędowe o mocy w zakresie 143-313 koni mechanicznych.

Tagi: Audi Q5 ogłoszenia, samochody Audi Q5, sprzedam Audi Q5, kupię Audi Q5, nie Audi Q5 allegro, nie Audi Q5 olx, nie Audi Q5 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt