Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

audi a4 allroad ogłoszenia Samocholand.pl

audi a4 allroad

Samochód znany pod nazwą Audi A4 Allroad jest uterenowioną wersją kombi modelu Audi A4. Pojazd ten jest produkowany od 2011 roku aż do dzisiaj. Prezentowany samochód jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie wygodę i dynamiczną jazdę nie tylko po szosach, ale również w terenie. Oczywiście samochód ten posiada sporo miejsca, więc może służyć jako auto rodzinne.


Oczywiście Audi A4 Allroad nie jest pojazdem typu SUV, ale zawiera pewne cechy charakterystyczne dla pojazdów tego typu. W porównaniu ze zwykłą wersją A4 podniesiono zawieszenie, dzięki czemu samochód będzie sobie dobrze radził na dziurawych drogach oraz w terenie. Pojazd dysponuje dodatkowymi nadkolami z tworzywa, aluminiowymi relingami oraz atrapami zderzaków, dzięki którym samochód jest masywniejszy.


Prezentowany pojazd Audi A4 Allroad jest wyposażony w bagażnik o pojemności 490 litrów. Dzięki napędowi na cztery koła, samochód ten zapewnia dynamiczną, bezpieczną i komfortową jazdę w terenie. Oczywiście jest to kombi, które nie nadaje się na trudny teren, ale jest w stanie jeździć po śniegu, błocie, itp. Oczywiście samochód ten radzi sobie również bardzo dobrze z dynamiczną jazdą po szosach.


Jeśli chodzi o wnętrze to pojazd Audi A4 Allroad jest wykończony materiałami najwyższej jakości. Oczywiście spalanie paliwa jest spore, ale w zamian za to pojazd zapewnia naprawdę dużą wygodę i ergonomię jazdy. Najpopularniejsza wersja silnikowa (2.0 benzyna) charakteryzuje się mocą 211 koni mechanicznych. Ciekawym rozwiązaniem jest tempomat, dzięki któremu samochód będzie jechał ze stałą prędkością bez konieczności używania pedału gazu.

Tagi: Audi A4 Allroad ogłoszenia, samochody Audi A4 Allroad, sprzedam Audi A4 Allroad, kupię Audi A4 Allroad, nie Audi A4 Allroad allegro, nie Audi A4 Allroad olx, nie Audi A4 Allroad otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt