Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aston martin v8 vantage ogłoszenia Samocholand.pl

aston martin v8 vantage

Aston Martin V8 Vantage to samochód sportowy produkowany przez znany brytyjski koncern Aston Martin. Nazwa ta dotyczy dwóch rodzajów samochodów produkowanych w latach 70-80tych XX wieku oraz produkowanych od 2005 roku do dziś. Niezależnie od rodzaju, pojazdy te są przeznaczone głównie dla bogatych osób, które są zainteresowane posiadaniem dynamicznych samochodów sportowych, bez rezygnacji z ich luksusowego charakteru zapewniającego wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Jeśli chodzi o samochód znany jako Aston Martin V8 Vantage (1977) jest to pojazd produkowany w latach 1977-1989 jako 2-drzwiowy pojazd coupe lub kabriolet. Był to pojazd posiadający napęd na tylną oś, a do przenoszenia mocy służyła 5-biegowa skrzynia manualna. Samochód ten był wyposażony w jednostkę napędową V8 o pojemności 5.3 litra zasilaną 4 gaźnikami. Maksymalna moc tego silnika to 396 koni mechanicznych. Samochód ten przyspiesza do 100 km/h w czasie 5,4 sekund, a jego prędkość maksymalna to 274 km/h.


Druga wersja samochodu znanego jako Aston Martin V8 Vantage (2005) jest produkowana od 2005 roku aż po dziś dzień. Konstrukcja tego pojazdu wykorzystuje technologię spiekania ramy. Tak jak w przypadku poprzednika jest to 2-drzwiowy, 2-osobowy samochód typu coupe lub kabriolet. Za przenoszenie napędu odpowiada 6-biegowa skrzynia manualna lub sekwencyjna. Dzięki innowacyjnej skrzyni "Sportshift Transmission" skrócono czas zmiany biegów. Samochód ten wyposażony jest w silniki 4.3 o mocy 385 koni mechanicznych oraz 4.7 o mocy 426 koni mechanicznych.

Tagi: Aston Martin V8 Vantage ogłoszenia, samochody Aston Martin V8 Vantage, sprzedam Aston Martin V8 Vantage, kupię Aston Martin V8 Vantage, nie Aston Martin V8 Vantage allegro, nie Aston Martin V8 Vantage olx, nie Aston Martin V8 Vantage otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt