Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aston martin dbs ogłoszenia Samocholand.pl

aston martin dbs

Samochód znany pod nazwą Aston Martin DBS jest pojazdem o charakterze sportowym, który jest produkowany od 2008 roku aż po dziś dzień. Nazwę tego auta zapożyczono od wersji, która była produkowana w latach 1967-1972 i jest to następca modelu znanego jako Aston Martin V12 Vanquish S. Jest to 2-drzwiowe coupe, które w zależności od potrzeb klienta może posiadać miejsce dla 2 lub 4 pasażerów. Samochód ten nie jest autem rodzinnym ani miejskim. Jest to pojazd dla osób, które lubią bardzo szybką i dynamiczną jazdę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa umożliwiające korzystanie z auta na normalnych drogach.


Ciekawostką jest fakt, że prezentowany samochód pojawił się w filmach z Jamesem Bondem: "Casino Royale" oraz "Quantum of Solace". Jest to 2-drzwiowe coupe posiadające manualną lub sekwencyjną skrzynię biegów (6 przełożeń). Samochód posiada napęd na tylną oś i zastosowano w nim bardzo potężną jednostkę napędową o pojemności 5,9 litra. Jest to zmodyfikowany silnik przeniesiony z modelu DB9. Zapewnia on przyspieszenie do 100 km/h w czasie 4,3 sekund. Prędkość maksymalna tego pojazdu to aż 378 km/h (575 koni mechanicznych).


Oczywiście Aston Martin DBS jest luksusowym pojazdem sportowym przeznaczonym dla klientów posiadających bardzo zasobne portfele. Dzięki nowoczesnym systemom i układom zastosowanym w tym samochodzie, kierowca oraz pasażerowie mają zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa pomimo dużych prędkości i przeciążeń spowodowanych takimi prędkościami.

Tagi: Aston Martin DBS ogłoszenia, samochody Aston Martin DBS, sprzedam Aston Martin DBS, kupię Aston Martin DBS, nie Aston Martin DBS allegro, nie Aston Martin DBS olx, nie Aston Martin DBS otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt