Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

alfa romeo spider ogłoszenia Samocholand.pl

alfa romeo spider

Alfa Romeo Spider jest przykładem klasycznego pojazdu typu kabriolet produkowanego przez włoską firmę Alfa Romeo. Opisywany model był produkowany w latach 1966-1993, a jego kontynuacją jest Alfa Romeo GTV oraz Alfa Romeo Spider Nuova produkowane przez koncern Fiat, który przejął firmę Alfa Romeo. Prezentowany samochód to 2-miejscowy roadster, który nie miał zmienianego wyglądu zewnętrznego przez cały okres swojej produkcji. Oczywiście wprowadzano różne drobne modyfikacje, jednak nie wpływały one na wygląd Spider'a.


Opisywany samochód jest przeznaczony głównie dla osób, które cenią sobie wygodę, bardzo dobre osiągi oraz korzyści płynące z możliwości rozkładania i składania dachu. Ze względu na małą liczbę miejsce (tylko 2), samochód ten nie jest w stanie spełniać zadań auta o charakterze rodzinnym.


Alfa Romeo Spider jest autem wyposażonym w manualną skrzynię biegów posiadającą 5 przełożeń. Auto posiada napęd na tylną oś, hamulce tarczowe z przodu i z tyłu oraz nadwozie samonośne. Samochód ten jest dostępny w kilku wersjach silnikowych z jednostkami napędowymi o pojemności 1.3, 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra. Najmocniejsza wersja silnika o pojemności 2.0 litra posiada maksymalną moc na poziomie 125 koni mechanicznych osiąganą przy 5300 obrotach na minutę. Maksymalna prędkość osiągana przez model Alfa Romeo Spider to 198 km/h. Jest to więc bardzo szybki i dynamiczny samochód na krótkie i długie trasy. Oczywiście opisywane auto radzi sobie również bardzo dobrze podczas jazdy w terenie miejskim.

Tagi: Alfa Romeo Spider ogłoszenia, samochody Alfa Romeo Spider, sprzedam Alfa Romeo Spider, kupię Alfa Romeo Spider, nie Alfa Romeo Spider allegro, nie Alfa Romeo Spider olx, nie Alfa Romeo Spider otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt