Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

alfa romeo gtv

Jaka jest historia marki alfa romeo gtv?

Alfa Romeo GTV to włoski pojazd sportowy, który zapewnia swoim użytkownikom bardzo dynamiczną jazdę na krótkich i długich odcinkach. Jest to samochód przystosowany do agresywnej jazdy oraz dysponuje miejscem dla 4 osób. Nadaje się zarówno na krótkie podróże, jak również na dłuższe wypady rodzinne. Został on stworzony głównie z myślą o osobach, którym zależy na dynamicznej, szybkiej i agresywnej jeździe charakterystycznej dla stylu sportowego.


Prezentowany model był produkowany w latach 1995-2005. Cechą charakterystyczną tego samochodu są przysłonięte reflektory oraz osłona chłodnicy. Samochód posiada krótki, ścięty tył ze światłami na całej szerokości. Auto jest wyposażone w 5-stopniową manualną skrzynię biegów, a jego najmocniejsze wersje silnikowe posiadają również skrzynię manualną, która jednak charakteryzuje się nie 5, a 6 przełożeniami. Warto wspomnieć również o tylnym zawieszeniu typu Multi Link, które eliminuje podsterowność charakterystyczną dla pojazdów z napędem na przednią oś.


W 1998 roku samochód Alfa Romeo GTV przeszedł delikatny lifting, który obejmował przede wszystkim wnętrze pojazdu. Wprowadzono również nowe jednostki napędowe oraz zmodyfikowano silniki, które były już stosowane.


Producent oferował swoim klientom bardzo wiele wersji silnikowych modelu Alfa Romeo GTV. Są to jednostki napędowe o pojemności od 1.8 do 3.2 litra, a ich moc waha się w granicach od 144 do 240 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100 km/h mieści się w granicach 6,3 - 9,2 sekund. Prędkość maksymalna tych jednostek napędowych to 210-255 km/h.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu alfa romeo gtv?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Alfa Romeo GTV jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Alfa Romeo GTV
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt