Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

alfa romeo giulietta

 • Alfa Romeo Giulietta Diesel 1.6 105KM 2013r.

  Witam. Sprzedam Alfe Romeo Giulietta z 2013r. Auto jest w pięknej trójwarstwowej perle, mieni się na brąz, fiolet lub czarny, zależnie od kąta padania promieni słonecznych. Zapraszam do
  44900
  PLN
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  86000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  105 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki alfa romeo giulietta?

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Alfa Romeo Giulietta jest pojazdem osobowym klasy kompaktowej. Jest to więc auto charakteryzujące się bardziej zwartą budową i umiarkowanie dużą przestrzenią bagażową. Dzięki temu pomimo swoich stosunkowo małych rozmiarów może ono przewozić całe rodziny na długich trasach. Samochód tego typu radzi sobie również bardzo dobrze z jazdą w warunkach miejskich.


Opisywany, włoski samochód jest produkowany od 2010 roku aż do dziś. Standardowe wyposażenie obejmuje blokadę dyferencjału Q2, a także system start/stop odpowiedzialny za uruchamianie, a także gaszenie silnika. Istnieje też możliwość korzystania z systemu DNA w trzech trybach: Dynamiczny, Normalny i Dopasowany do każdej pogody. W zależności od wybranego trybu zmienia się praca pedału gazu, wspomagania kierownicy oraz programu ESP. W 2013 roku przeprowadzono face lifting oraz wprowadzono nową jednostkę napędową.


Alfa Romeo Giulietta to 5-drzwiowe auto typu hatchback, które posiada manualną lub automatyczną skrzynię biegów (6 przełożeń w obu przypadkach). Jeśli chodzi o wersje silnikowe to dostępne są jednostki napędowe 1.4 i 1.75 w wersji benzynowej (moc 105-235 koni mechanicznych). Jeśli chodzi o silniki diesla to są dostępne jednostki o pojemności 1.6 oraz 2.0 (moc 105-170 koni mechanicznych).


Warto dodać, że na rynku dostępne są różne wersje wyposażeniowe dopasowane do różnych wymagań kierowców: Impression, Progression, Veloce, Distinctive, Exclusive, a także Quadrifoglio Verde.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu alfa romeo giulietta?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Alfa Romeo Giulietta jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Alfa Romeo Giulietta
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt