Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

alfa romeo crosswagon ogłoszenia Samocholand.pl

alfa romeo crosswagon

Samochód znany pod nazwą Alfa Romeo Crosswagon jest pojazdem o charakterze terenowym, który radzi sobie dobrze nie tylko w terenie, ale również na normalnych drogach. Opisywany pojazd był produkowany w latach 2003-2007 i jest to po prostu uterenowiona odmiana pojazdu znanego pod nazwą Alfa Romeo 156. Zapewnia ona komfortową, dynamiczną i bezpieczną jazdę w różnych warunkach.


Opisywany model jest pojazdem posiadającym napęd na cztery koła z samoblokującym mechanizmem różnicowym typu Torsen C. Pojazd ten charakteryzuje się większym prześwitem podwozia czyli odległością pomiędzy podłożem, a najniższym elementem podwozia. Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie tego pojazdu w terenie.


Alfa Romeo Crosswagon jest pojazdem typu kombi, który posiada miejsce dla 5 osób. Jest to 5-drzwiowy samochód, który jest wyposażony w dodatkowe listwy aluminiowe mające za zadanie ochronę drzwi. Wstawiono również dodatkowe aluminiowe elementy ochronne na przednim i tylnym zderzaku.


Jeśli chodzi o wersje silnikowe to są one takie same, jak w przypadku modeli Alfa Romeo 156. Dostępnych jest więc bardzo wiele benzynowych jednostek napędowych o pojemności od 1.6 do 3.2 litra. Charakteryzują się one mocą od 120 do 250 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki dieslowskie to dostępnych jest wiele silników o pojemności 1.9 lub 2.4 litra, a zakres mocy waha się w granicach 105-175 koni mechanicznych. Są to więc dynamiczne silniki, które są w stanie poradzić sobie dobrze w trasie, mieście, a także podczas pokonywania różnorodnych, nierównych i trudnych tras terenowych.

Tagi: Alfa Romeo Crosswagon ogłoszenia, samochody Alfa Romeo Crosswagon, sprzedam Alfa Romeo Crosswagon, kupię Alfa Romeo Crosswagon, nie Alfa Romeo Crosswagon allegro, nie Alfa Romeo Crosswagon olx, nie Alfa Romeo Crosswagon otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt