Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

alfa romeo brera

Jaka jest historia marki alfa romeo brera?

Alfa Romeo Brera to włoski pojazd produkowany przez firmę Fiat pod nazwą Alfa Romeo. Opisywany pojazd jest sportowym coupe czyli pojazdem przeznaczonym dla osób, które cenią sobie wysokie prędkości i bardzo dynamiczną, sportową jazdę. W pojeździe tym zastosowano wiele rozwiązań charakterystycznych dla samochodów wyścigowych, jednak jest on przystosowany do użytkowania na normalnych drogach. Opisywane auto posiada miejsce dla 2 osób, ale istnieje możliwość przewożenia nim 2 dodatkowych pasażerów.


Prezentowany samochód był produkowany w latach 2005-2010 i jest on dostępny jako 2-drzwiowe coupe. Jest to pojazd z napędem na przednią oś (istnieją też wersje z napędem na wszystkie koła), który jest wyposażony w 6 biegową automatyczną lub manualną skrzynię biegów. Dzięki swojej wyjątkowej stylistyce, Alfa Romeo Brera zdobyła bardzo wiele prestiżowych nagród.


Opisywany pojazd jest dostępny w wielu wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o jednostki napędowe zasilane benzyną to są dostępne silniki o pojemności 1.75 l (200 koni mechanicznych), 2.2 l (185 koni mechanicznych) oraz 3.2 l (260 koni mechanicznych). Dostępne są również dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 2.0 i mocy 170 koni mechanicznych oraz 2.4 (200 koni mechanicznych). Przyspieszenie do 100 km/h waha się w granicach 6,8-8,6 sekundy, a prędkość maksymalna to 218-250 km/h. Jest to więc bardzo dynamiczny samochód niezależnie od wybranej wersji silnikowej. Spalanie paliwa w trybie mieszanym waha się w granicach 5,4 do 12,2 litra - są więc dostępne mniej i bardziej oszczędne modele.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu alfa romeo brera?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Alfa Romeo Brera jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Alfa Romeo Brera
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt