Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aixam scouty

Jaka jest historia marki aixam scouty?

Aixam Scouty to kolejny ciekawy projekt firmy z Francji, która zajmuje się produkcją mikrosamochodów. Jest to małe auto posiadające silnik o niskiej pojemności i małej mocy. Dzięki temu nadaje się do użytkowania przez posiadaczy prawa jazdy kategorii B1, czyli przez osoby, które ukończyły 16 rok życia.


Jeśli chodzi o mechanikę to Aixam Scouty nie różni się niczym od innych pojazdów tego typu. Oznacza to, że jest on wyposażony w silnik spalinowy zasilany benzyną lub olejem napędowym, a jego pojemność to 0.4 litra. Charakteryzuje się on mocą około 5 koni mechanicznych, która pozwala na rozwinięcie prędkości 45 km/h. Jest to więc samochód przeznaczony przede wszystkim do jazdy miejskiej.


Istnieje również wersja samochodu Aixam Scouty wyposażona w mocniejszy silnik o większej pojemności. Dzięki temu samochód jest w stanie rozwinąć prędkość 93 km/h, która przydaje się nie tylko w mieście, ale również na trasie. Atutem tego samochodu jest spalanie paliwa stojące na poziomie około 2-3 litrów na 100 km. Jest to więc nie tylko bezpieczny i komfortowy, ale również bardzo ekonomiczny samochód.


Cechą, która wyróżnia model Aixam Scouty wśród innych modeli tej marki jest zdejmowany dach. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie przydające się w cieplejsze dni. Prezentowany samochód posiada automatyczną skrzynię biegów, czujniki parkowania, elektryczne szyby, światła typu LED oraz wiele innych udogodnień, dzięki którym zapewnia on odpowiednie bezpieczeństwo osobom nieletnim z prawem jazdy kategorii B1.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu aixam scouty?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Aixam Scouty jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Aixam Scouty
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt